preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    Огляд портативної міні-системи LG X-Boom RK3 LOUDR

    news_title

    calendar 03.07.2018

    Якщо в натовпі хтось йде зі своєї особистої музичної «аурою», то її джерелом може бути Bluetooth колонка. Якщо за велосипедистом тягнеться музичний «шлейф», то його джерело — швидше за все портативна колонка. Якщо компанія на природі відпочиває під свою музику, то цілком виразно її джерело — портативна Bluetooth колонка. Їли компанія розважається і співає під музику, перекриваючи шум траси, то у них виразно портативна Bluetooth колонка LG X-Boom RK3 LOUDR.

    З появою і розвитком портативної Bluetooth акустики, вона поступово зайняла ту нішу, в якій колись царювали бум-бокси. Завдяки сучасним технологіям, маленькі і легкі колоночки без проблем змогли замінити громіздких касетних монстрів, їли батарейки кілограмами в годину. Єдине в чому компактні новачки програвали древнім кассетникам, так це в здатності озвучити велику площу і організувати стихійну вечиринку. Програвали, поки не з'явилися такі мінісистеми, як LG X-Boom RK3 LOUDR.

    Зовнішній вигляд і ергономіка

    LG RK3 легко принять за гитарный комбик

    Відразу скажемо, що зовнішність LG X-Boom RK3 істотно відрізняється від канонічних уявлень про портативних Bluetooth колонках. З першого погляду її можна прийняти за гітарний комбік або невелику концертну колонку для вуличних виступів. І в таких порівняннях немає нічого дивного — надто характерний у неї фасад. Закритий здоровенним (на всю широчінь колонки) часто перфорованим листом металу дифузор низько-/середньо-частотного динаміка, і стилізована під рупорний динамік високочастотна купольна «пищалка» один в один повторюють зовнішній вигляд такої техніки.

    Верхняя панель контрастирует с классической компоновкой устройства

    Втім, при найближчому розгляді розумієш, що тут не все так просто. Якщо спереду, з боків і ззаду LG X-Boom RK3 повторює класичні рішення, то зверху це просто суміш діджейського пульта і капота робо-машини з «Knight Rider». Два великих регулятора гучності з рядами кнопок мімікрують під управління «вертушками», а вид хижо вигнутого електронного інформаційного дисплея, розміщеного на стику фронтальній і верхній панелі колонки, викликає в пам'яті нав'язливий музичний мотив з опенинга серіалу.

    Зрозуміло, що цю Bluetooth колонку в кишені не покладеш, і до рюкзака не пристегнешь: розміри (висота майже пів метра) і вага (10,8 кг) у неї для цього не підходять. У той же час вона по праву вважається портативної, адже інженери з LG забезпечили колонку обгумованими колесами і телескопічною ручкою для транспортування . Так що подорожувати з нею так само легко і зручно, як з невеликою сумкою або валізою на коліщатках.

    У колонки есть и выдвижная ручка с колесиками и ручки-пазы по бокам

    Втім це не єдиний спосіб переміщення, передбачений в конструкції LG X-Boom RK3. Якщо колонку потрібно просто переставити з місця на місце або куди-то підняти, то можна скористатися ручками-пазами на її боковинах.

    Прям как диджейский пульт

    Але вистачить про зручність транспортування, краще повернемося до системи управління і комунікацій пристрою. Згадані вище дві «вертушки», це регулятори гучності. Один відповідає за вихідну потужність колонки, а другий відповідає за рівень підсилення сигналу від підключеного мікрофона (так, робота з мікрофоном — одна з «фішок» LG X-Boom RK3). Відповідно і сусідять з «вертушками» два блоку кнопок теж розбиті по області застосування: один відповідає за мікрофонні функції, а другий за загальне управління міні-системою. Єдиний виняток це кнопка живлення, яка виглядає білою вороною в мікрофонному блоці, так як в загальному їй місця не знайшлося.

    Разъем питания размещен на задней панели колонки

    Практично всі комунікації колонки заховані під гумовою заглушкою на верхній панелі LG X-Boom RK3 LOUDR. Там ви знайдете лінійний аудіовхід, USB-порт і гніздо для підключення мікрофону. Роз'єм живлення теж захований під гумовою заглушкою, тільки вже на задній панелі LG X-Boom RK3. Там же захований і основний вимикач живлення колонки. До речі гумові заглушки (і обгумовані кнопки) використані неспроста — колонка сертифікована за стандартом IPX4, що гарантує захист від бризок. Тобто її можна використовувати поруч з басейном (але не в басейні), і вона не зіпсується, якщо потрапить під легкий дощик (хоча злива може її доконати).

    Можливості

    Коло можливостей LG X-Boom RK3 демонструє, що слово міні-система написано на її упаковці не дарма. Адже крім своїх здібностей більш компактних колег, у неї є і свої специфічні фішки. Найяскравіша з них, це робота з мікрофоном. Його можна використовувати як звичайний гучномовець (набалтывая що-небудь поверх музики або просто акапелла), так і для караоке. Причому LG X-Boom RK3 оснастили функцією voice canceller» (працює з USB і Bluetooth джерелами), яка автоматично приглушує оригінальний голос в піснях. Так що з будь-якими композиціями можна запалювати майже як зі спеціально підготовленими караоке треками.

    Все для управления настройками микрофона собрано в одном месте

    Якщо вас не влаштовує як звучить ваш голос, є багаті можливості по його коригування. Для початку можна погратися з базовим еквалайзером, окремо посилюючи і послаблюючи високі і низькі частоти вашого тембру. Якщо хочеться надати голосу обсяг, то до ваших послуг два режими ефекту «відлуння». А якщо в караоке-битві пішла жара, то можна включити дін з вісімнадцяти вокальних ефектів. Серед них є як проста зміна вашого голосу (BASS, SOPRANO, HELIUM, ROBOT), так і додавання другого голосу для дуету (DUET MAN, DUET WOMAN, DUET MAN1, DUET WOMAN1, DUET MAN2, DUET WOMAN2) або луни з зміненим голосом (BASS ECHO1, SOPRANO ECHO1, HELIUM, ECHO1 , ROBOT ECHO1, BASS ECHO2, SOPRANO ECHO2, HELIUM ECHO2, ROBOT ECHO2). Загалом, якщо ви і ваші друзі любите співати, то це просто знахідка для проведення пісенних батлов.

    Под защитной крышкой с легкостью уместится компактный флеш накопитель

    Про «просунутості» LG X-Boom RK3 говорять і її комунікаційні можливості. З аудіо-входом все і так зрозуміло — можна підключити все у чого є провідний аудіо-вихід. До роз'єму USB можна підключити плеєр (він заодно буде заряджатися) або просто флешку з музикою у форматі MP3. Цікаво що на захисної заглушці навпаки USB немає направляючої, а значить при використанні низькопрофільної флешки заглушку можна закрити і не переживати про захист від бризок.

    Колонка підтримує одночасне підключення двох пристроїв Bluetooth, але їх звук буде відтворюватися не паралельно, а по черзі. Досить щоб сигнал від джерела сигналу перервався на дві-три секунди, щоб колонка переключилася на другий бездротовий джерело звуку.

    Эти два ряда кнопок и вертушка позволяют управлять большинством функций колонки

    І ще одне джерело звуку — вбудований FM-приймач. Поблизу від передавальних станцій він може працювати і на внутрішній антені, а ось за містом її можливостей може і не вистачити. Спеціально для такого випадку LG X-Boom RK3 оснастили вбудованої телескопічною антеною. Якість прийому відмінне, особливо враховуючи кількість перевідбитих сигналів в тих місцях, де ми тестували якість прийому. У приймача є пам'ять на десять радіостанцій, функція автопошуку і ручний пошук. Нам більше сподобалося самостійно шукати станції так як автопошук впевнено захоплює тільки самі потужні сигнали, а більшість хвиль просто пропускає (мабуть, вважаючи їх за фантомні відбиті сигнали).

    Звичайно ми не можемо не згадати про наявність всередині LG X-Boom RK3 акумулятора. Більш компактні портативні колонки можуть похвалитися літій-іонними батареями, а ця модель оснащена свинцево-кислотних акумулятором. Таке рішення пояснюється ненажерливістю пристрою в робочому режимі (споживання доходить до 42 Вт). І незважаючи на таку навантаження батарея забезпечує до 11 годин безперервної роботи колонки.

    Підсумки

    Ось і настав час підбивати фінальну риску під оглядом LG X-Boom RK3 LOUDR. Спочатку наша редакція скептично ставилася до ідеї портативної Bluetooth міні-системи розміром з табуретку і вагою майже 11 кілограмів. Такі характеристики ну ніяк не в'язалися з поняттям портативності. Втім, всі ці сумніви розсипалися в прах, варто нам ближче познайомитися з цією колонкою. Вбудований акумулятор і колеса з ручкою, роблять її дійсно портативною. А враховуючи захист від вологи і багатий вибір варіантів підключення джерела звуку вона зарекомендувала себе як цікаве рішення для відпочинку на природі. Загалом, повертати тестовий LG X-Boom RK3 було дуже шкода, що ми так до нього звикли. Так, з хорошими речами завжди важко розлучатися.

    Плюси

    Вбудований акумулятор на 11 годин роботи

    Можливість одночасного підключення двох пристроїв Bluetooth

    Колеса і ручка для транспортування

    Розширені налаштування для мікрофону

    Мінуси

    Свинцево-кислотний акумулятор

    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    close