preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    Огляд ігрової клавіатури Razer Huntsman Mini

    news_title

    calendar 21.09.2020

    Ігрова клавіатура - той самий девайс, який займає більшу частину простору на столі у геймера. І якщо вам це набридло, якщо вам не вистачає місця для вільних рухів мишкою, ну або просто - ви вирішили, що стільки кнопок вам не потрібно, настав час змін. Ми готові запропонувати вам варіант, заради якого варто поміняти свою звичайну велику клавіатуру на щось більш компактне. Ми зараз про Razer Huntsman Mini - не найдешевшу, але одну з кращих у своєму класі.

    Зміст

    Зовнішній вигляд

    IMGP9375.jpg

    Якщо ви звикли отримувати клавіатуру в руки у великій коробці, упаковка Razer Huntsman Mini вас сильно здивує. У нашому випадку їй це точно вдалося: отримавши на тестування запаковану в плівку посилку, ми навіть засумнівалися, чи той девайс там ховається. Але сумніви виявилися марними: ніякого обману, перед нами дійсно виявився кейбоард, тільки дуже компактний. Сам виробник називає Razer Huntsman Mini «60% форм-фактор», це ще менше, ніж стандартні TKL (Ten Key Less) моделі. І у неї близько 60 кнопок, проти 87 в середньому у TKL або 104 в базових моделях.

    IMGP9389.jpg

    Щоб добитися такої компактності, виробник в прямому сенсі цього слова взяв і обрізав все, що є в клавіатурах далі кнопки Enter, а заодно і верхній ряд з функціональними кнопками. Тут немає не тільки нампада, але й стрілок. Загалом, кнопок дійсно набагато менше, при цьому те, що залишилися, анітрохи не зменшені, що не урізані і не затиснуті. Такий формат відмінно підходить під фанатів екшенів і шутерів, у яких ліва рука постійно лежить на WASD, а права - на мишці. І в цьому всьому є один невеликий мінус. В Razer Huntsman Mini немає лівого Fn, тільки правий. Тож використовувати поєднання клавіш буде не дуже зручно: для цього вам доведеться відпустити мишку. Однією рукою затискати Ctrl, Fn і цифри - квест практично нездійсненний, незважаючи на всю компактність пристрою. Невеликим цей мінус ми називаємо тому, що ці поєднання кнопок використовуються для перемикання режимів підсвічування, і навряд чи ви будете розважатися цим прямо під час гри.

    IMGP9393.jpg

    Дизайн у Razer Huntsman Mini гранично простий, але при цьому виробникові вдалося зробити її привабливою. Особливо гарною вийшла модель в білому кольорі, з включеним підсвічуванням вона виглядає незвичайною і яскравою. У нас же на тестуванні була Huntsman Mini чорного кольору, і це своєрідна класика.

    IMGP9374.jpg

    Але куди важливіше зовнішньої привабливості те, наскільки добре продумана конструкція пристрою. Тут немає ні найменшого натяку на скрипи або лаги, всі деталі ідеально підігнані один до одного. Нижня частина клавіатури виконана з міцного пластику, робоча панель - з алюмінієвого сплаву товщиною 1 мм. Цього достатньо, щоб забезпечити максимум міцності, без просідання під пальцями.

    IMGP9394.jpg

    Кнопки у виконані в стилі «скелетон» - тобто відкритого типу, з піднятими ковпачками, під якими можна розглянути перемикачі. Завдяки цьому одразу видна ще одна перевага Razer Huntsman Mini - фірмові перемикачі Razer. Вони зроблені прозорими в тильній частині і чорними спереду, завдяки цьому світло розсіюється м'якше, ніж в стандартних варіантах і спрямований від користувача. Що ні краплі не заважає просвічуватися ще й через нанесення на самих ковпачках. Правда, це стосується тільки латиниці: до нас Razer Huntsman Mini потрапила без кирилиці, і сказати, як саме буде проходити світло від діодів через неї, ми не можемо.

    IMGP9387.jpg

    У будь-якому випадку, додаткові нанесення в цій моделі не просвічуються. Вони виконані на фронтальній частині ковпачків простим нанесенням в білому кольорі. Зчитуються легко, але тільки при якісному освітленні навколо. Сюди виробник виніс все ті «кнопки», які виявилися обрізаними справа - стрілочки, Home, End, Prt Scr і їм подібні, а також всі функціональні і мультимедійні клавіші. І це другий момент, через який в Razer Huntsman Mini сильно не вистачає Fn зліва. При цьому кнопка Win тут є, і здається цілком логічним поміняти їх місцями.

    IMGP9386.jpg

    Але повернемося до самих кнопок - точніше їх ковпачків. Адже вони тут не звичайні, а виконані з PBT пластика, методом подвійного лиття. Для геймера це означає більший комфорт під пальцями, ніякого протирання до огидного слизького глянця, а також максимальний запас міцності.

    Форма у ковпачків також вельми зручна, та й нахил робочої панелі виробник підібрав оптимальний для такого розміру - долоні не втомлюються навіть після довгої гри.

    IMGP9381.jpg

    Якщо цього кута вам здасться недостатньо, можна використовувати ніжки на нижній панелі. Вони тут не просто двоступеневі, а подвійні: одні - низькі, другі - високі. Така конструкція дає більшу стійкість і гарантує, що пристрій не прослизне у вас під руками і не «піде» вниз від агресивного стилю гри.

    Для підвищення стабільності на столі у Razer Huntsman Mini є і стандартні силіконові ніжки. І вони практично повністю справляються зі своїми завданнями. В ідеалі, хотілося б, щоб клавіатура була трохи важчою - це повністю запобігло б прослизання по столу. Але в такому випадку Huntsman Mini було б незручно носити з собою. А виробник задумував її як мобільний пристрій, який зручно носити з собою. Для цього в ній навіть зробили знімний кабель.

    IMGP9379.jpg

    До речі, про нього. Дріт тут дійсно легко відключається, але з'єднання міцне, з додатковою фіксацією в роз'ємі і захистом від зламів. Виконаний він в тканинній оболонці, і якби перед нами була мишка, можна було б говорити про зайву жорсткість. Але у випадку з клавіатурою це просто не критично. А ось те, що у Razer Huntsman Mini є стяжка для фіксації зайвої довжини, а сам дріт зроблений максимально довгим (1,95м) - це очевидний плюс. Ця ж стяжка дозволяє акуратно скласти кабель для транспортування, щоб не пошкодити його і щоб не займав багато місця.

    Можливості

    Розповідаючи про зовнішність клавіатури, ми вже згадали встановлені в ній перемикачі. В Razer Huntsman Mini стоять фірмові Razer Clicky Optical Switch фіолетового або Razer Linear Optical Switch червоного кольору, в залежності від моделі. У нашій виявилися саме фіолетові, з характерним для механіки клацанням, зусиллям в 45 грам і глибиною до спрацьовування всього 1,5 мм. Віддача мінімальна, натискання дуже легке і швидке, завдяки чому ця клавіатура ідеально підходить для швидкісних ігор. У загальному і цілому, грати на ній зручно і просто, і звикаєш до Huntsman Mini практично відразу.

    IMGP9384.jpg

    Крім того, виробник обіцяє напрацювання на відмову до 100 мільйонів натискань, тож можна не переживати ще і про надійність пристрою.

    Що стосується другого варіанту, червоних Razer Linear Optical Switch, це лінійні перемикачі практично без віддачі, з ще меншою глибиною спрацювання та зусиллям в 40 грам. Ця модель підійде тим, хто віддає перевагу моделям, наближеним до мембрани більше, ніж до механіки.

    Втім, в обох випадках ідеться лише про імітацію повноцінної механіки, так як і Razer Linear Optical Switch, і Razer Clicky Optical Switch стоять саме оптичні перемикачі, в яких спрацьовування відбувається при перекритті світла від діодів. Для імітації клацання використовується окремий механізм з засувки і каретки. А крім нього в Huntsman Mini є ще і стабілізатори - до речі, відмінно виконані, такі, що повністю прибирають деренчання навіть у великих кнопках.

    news
    news
    news
    prev next
    news
    news
    news

    Razer Huntsman Mini готова до роботи відразу, як тільки ви підключите її до порту, тобто без драйвера. Правда, в такому випадку ви будете сильно обмежені в можливостях налаштування та програмування. Утиліта Razer Synaps дає можливість запису макросів, записи профілів, а також розширене управління підсвічуванням. Ніяких нових функцій в цій моделі виробник не додав, тож якщо хоч раз ви користувалися Razer Synaps, ви вже знаєте, що до чого.

    Підсумки

    razer-huntsman-mini-gallery-photo-7.jpg

    Razer Huntsman Mini - пристрій дійсно цікавий. І якщо вам потрібна максимально компактна геймерська клавіатура, на неї точно варто звернути увагу. Зупинити від покупки здатне тільки два моменти. Перший - це розташування кнопки Fn, але тут вже самі вирішуйте, наскільки критичні вам комбінації з нею. Другий - це вартість. Razer Huntsman Mini коштує близько 3500 гривень, і це далеко не бюджетний варіант. Тож брати її в якості експерименту - зайде вам чи ні така компактна клавіатура, точно не варто. А от якщо ви часто подорожуєте зі своїми ігровими аксесуарами в компанії, якщо у вас на столі мало місця і ви точно впевнені, що вам не потрібні зайві клавіші, тоді з Razer Huntsman Mini у вас може скластися відмінний бойовий комплект.

    Плюси

    • Дійсно компактні розміри

    • Відмінна ергономіка і запас міцності

    • Якісні і швидкі перемикачі в основі

    • Повноцінні можливості програмування

    • Розвинена система підсвічування

    Мінуси

    • Немає лівого Fn

    5.png

    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    close