preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    Огляд ігрової миші Lenovo Legion M500 RGB і килимка Legion Gaming XL

    news_title

    calendar 04.11.2019

    Продовжуємо розповідати вам про ігрові новинки компанії Lenovo, і на черзі у нас ідеальна парочка - ігрова поверхня Legion Gaming XL і ігрова же миша Lenovo Legion M500 RGB.

    Зміст

    Ігрова поверхня: коврик Lenovo Legion

    Почнемо з простішого героя нашого огляду - килимка. Він поставляється в маленькій коробці, через що здається, що всередині нас чекає компактна поверхня. Насправді ж це повноцінний XL формат, хіба що - трохи менший за висотою, ніж у інших виробників.

    IMGP4235.jpg

    З Legion Gaming XL ви запросто зможете застелити всю область під клавіатурою і мишкою, щоб зробити свій стіл більш стильним і зручним для гри.

    Виглядає килимок максимально просто і лаконічно - він повністю виконаний в чорному кольорі, логотип зроблений сірим кольором, тому не буде надто вже відволікати вас від гри. Що приємно, виробник виконав нанесення методом забарвлення тканини, тож він ніяк не впливає на якість ковзання і не зітреться з часом.

    IMGP4239.jpg

    Топова поверхня Legion Gaming XL виконана з гладкого нейлону (мікрофібрового, як запевняє виробник), через що в більшій мірі цей килимок заточений під проходження екшенів і шутерів. Підійде він і фанатам рпг, а ось якщо ви віддаєте перевагу тактикам, вам варто пошукати текстурований аналог. До речі, заточенность Lenovo Legion XL під гри action жанру робить його відмінним вибором саме для Legion M500 RGB, але про це ми розповімо трохи далі.

    IMGP4240.jpg

    Якісно виконана тут і обшивка країв: щільна, з міцних нейлонових ниток, в міру плоска, щоб не заважати вільно рухати кистю під час гри.

    Не підкачала і нижня поверхня. Для неї виробник вибрав текстуровану гуму, яка повністю попереджає ковзання по столу. При цьому виробник ще й зумів зробити килимок досить тонким, щоб вам було зручно грати, без втоми в зап'ясті.

    Зовнішній вигляд і дизайн миші

    Ну, а тепер переходимо до більш цікавого і технічного героя нашого огляду - миші. Legion M500 RGB, як і інші ігрові девайси цього року від Lenovo, упакований в лаконічну чорну коробку, головний плюс якої в інформативності.

    IMGP4241.jpg

    А ось сама миша виглядає не так просто. З одного боку, пристрій знов-таки виконаний в строгій чорно-сірій гамі і в вимкненому стані його гаму складно назвати цікавим. З іншого - у Lenovo Legion M500 RGB настільки цікава форма, що зовсім вже звичайною її назвати складно. І в цілому, девайс виглядає цікаво.

    У включеному стані, після з'єднання з ПК, миша стає ще більш цікавою на вигляд. У неї є кілька зон підсвічування: на коліщатку прокрутки, в логотипі на спинці, а також у вигляді окантовки нижній панелі. Все це світиться повним спектром RGB, і як і належить ігровому девайсу - все це ви можете налаштовувати у фірмовій утиліті. Що особливо приємно, підсвічування вийшло в міру яскравою, тому воне не буде вас дратувати і відволікати, і при цьому миша не так проста на вигляд, як повністю позбавлені світлодіодів моделі.

    IMGP4246.jpg

    З точки зору ергономіки у Lenovo Legion M500 RGB також все відмінно - звичайно ж, якщо розглядати її як модель для правші. Лівшам вона точно не підійде. Сильно вигнутий корпус з поглибленням на лівій панелі дозволяє руці лежати на мишці максимально природно, цьому ж сприяє і висока спинка. Комфортному хвату сприяють і самі матеріали - матовий оксамитовий пластик основних деталей і прогумовані текстуровані боковини. Пальці тут просто не прослизають, навіть якщо ви граєте довго і рука почала пітніти.

    IMGP4242.jpg

    Крім того, миша в цілому вийшла далеко не мініатюрною, і це теж сприяє зручності - особливо, при хваті долонею. Кігтем або пальцями теж з нею теж можна грати і цілком впевнено. Тільки не забудьте скористатися додатковою фішкою від виробника - прибрати грузик в її тильній стороні. До слова, ця ж фішка підійде і для додаткового підвищення швидкості миші: зробіть її більш легкою, і ви підвищите швидкість руху.

    IMGP4251.jpg

    Відсік розташований традиційно на нижній панелі і відкривається дуже легко - достатньо просто натиснути на невелику виїмку. Усередині ховається грузик-магніт, і саме завдяки своїй магнітній основі він так добре кріпиться до корпусу мишки. Вага грузика - 10 грам. Єдиний мінус цієї системи в тому, що грузик тільки один, так що про точну підстроювання ваги з Lenovo Legion M500 RGB мова не йде.

    IMGP4254.jpg

    Навколо відсіку з грузиком розташована кругла тефлоновая ніжка, друга займає всю ширину переднього краю. Обидві ніжки відмінно згладжені і дозволяють добре ковзати по ігровій поверхні.

    Крім того, на нижній панелі розташований сенсор і невелика додаткова кнопка. Завдяки її утоплення в корпус, випадкові спрацьовування повністю виключені.

    Крім цієї клавіші, у Lenovo Legion M500 RGB є також 7 кнопок на верхніх поверхнях. Дві основні, єдині з деталлю корпусу, дві невеликі на спинці, ще дві - на лівій і коліщатко з функцією натискання. Його виробник зробив текстурированним і прогумованим, для максимально точного управління. Хід у всіх кнопок і коліщатка приємний, чіткий і дуже швидкий, що в цілому сприяє використанню маніпулятора в швидкісних іграх - рпг, шутерах і екшенах.

    До речі, всередині основних клавіш ховаються перемикачі Omron з ресурсом в 50 млн натиснень, тому в якості спрацьовування та довговічності сумніватися точно не доводиться.

    IMGP4248.jpg

    Кабель у Lenovo Legion M500 RGB такий же якісний, як у ігровий клавіатури тієї ж серії, з якою ми познайомилися недавно: в міцної нейлонової оплетки чорно-синього кольорів, з посиленими коннекторами і системою змотування зайвої довжини.

    IMGP4250.jpg

    При цьому виробник явно розуміє, що миша може підключатися в тому числі і до правого торця ноутбука, тому штекер USB зробили максимально коротким, щоб він не заважав вільним рухам мишкою.

    Можливості

    Про функціональність килимка в даному випадку говорити не доводиться, тож одразу будемо розповідати про те, на що здатна мишка.

    У Lenovo Legion M500 RGB встановлений оптичний сенсор PMW 3389 з дозволом 16000 DPI, прискоренням до 50г і швидкістю на рівні 400 IPS. Як ви розумієте, висока роздільна здатність - вже відмінний заділ під проходження шутерів / екшенів, а укупі з якісним ходом мишки по килимку - тим більше. За весь час тестування Lenovo Legion M500 RGB ми не помітили лагов, зривів або проскоків. Так що з основними завданнями гризун точно справляється добре.

    Якщо ви вирішите використовувати його ж для проходження тактик, варто знизити рівень DPI до менших значень, і в такому випадку Lenovo Legion M500 RGB продемонструє вам цілком гідний рівень чіткості і точності в роботі.

    Annotation-2019-07-16-185240.png

    Крім того, як і належить ігровому девайсу, у цій миші є спеціальна утиліта для настройки. І крім виставлення параметрів підсвічування ви також зможете вибрати там завдання для кожної кнопки, записати макроси і навіть створити три різних ігрових профілю. Також тут настроюються частота опитування, рівень DPI і інші важливі в цілому для мишки характеристики. Lenovo Legion Software - програма гнучка і технічна, але крім того - вона ще й зручна для користувача.

    Підсумки

    Lenovo Legion M500 RGB - цікава миша для фанатів швидкісних ураганних ігор. У неї відмінна форма, зручна для всіх типів хвата, є можливість налаштування ваги (а значить, і швидкості), відмінний сенсор і є можливість настройки. При цьому вона також ще і коштує недорого, так що вам не доведеться переплачувати за всі ці плюси.

    Що стосується ігрової поверхні, вона гранично проста, але при цьому якісна. До Legion Gaming XL у нас не виникло жодної претензії. І не сподобається він може тільки тим, кому хочеться яскравих фарб або потрібен більш компактний варіант.

    Плюси

    • Висока роздільна здатність сенсора

    • Ергономічний зручний корпус

    • 7 програмованих кнопок

    • Можливість налаштування ваги мишки

    Мінуси

    • Тільки один грузик для настройки ваги

    4.png


    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    close