preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    Огляд ігрової миші Logitech G502 Lightspeed і килимка Logitech PowerPlay

    news_title

    calendar 08.11.2019

    Цю статтю варто прочитати навіть тим, хто не любить довгих оглядів і докладних тестувань. Тому що в ній ми розповімо про дуже цікаву парочку - ідеальну для рпг і онлайнових ігор бездротову мишку Logitech G502 Lightspeed і ігрову поверхню з індукційної зарядкою Logitech PowerPlay. Забігаючи наперед скажемо, що обидва пристроя нам дуже сподобалися, і ми відразу ж готові розповісти вам чому. Поїхали!

    Зміст

    Зовнішній вигляд і комплектація Logitech G502 Lightspeed

    Почнемо наше знайомство з ігрової мишки. Герой нашого сьогоднішнього огляду є покращеною і оновленою версією G502, і найголовніша зміна стосується бездротових можливостей. Коробка мишки виглядає схоже, тож дивіться, не спитайте при покупці.

    IMGP4904.jpg

    Самі гризуни також схожі за своїм зовнішнім виглядом. Повністю позбавивши Логітек G502 Lightspeed дротів, виробник проте зумів зробити її точно такою же за зовнішнім виглядом і ергономікою, і навіть зберіг кількість кнопок. Загалом, якщо ви були фанатом звичайної G502, то нова версія вам точно припаде до душі.

    IMGP4906.jpg

    Як і раніше, миша виконана з чорного пластику, а оригінальною робить поділ на окремі деталі, матові, глянцеві і прогумовані. Підсвічування тут дуже мало - вона прихована тільки в двох зонах, тому якщо ігрова світломузика - не ваша тема, ви з G502 Lightspeed точно підійдете один одному.

    З матового матеріалу тут зроблена більша частина деталей, і це робить мишку зручною в руках. Глянцевих вставок трохи - рівно стільки, щоб робити девайс красивим, але не стільки, щоб дратувати і бути проблемою в плані чистоти пристрою.

    IMGP4905.jpg

    Крім того, тут є і прогумовані деталі, і розташовані вони цілком логічно - на боковинах. Правда, є один нюанс - ліва накладка впевнено переходить на спинку, завдяки чому Логітек G502 Lightspeed вислизає з руки навіть менше, ніж її побратими з просто прогумованими боковинами.

    Що особливо приємно, текстура на накладках є тільки з боків, спинку виробник зробив рівною. Як підсумок, вона не дратує і не доставляє дискомфорту. Такий самий ефект був у Logitech G502, і ми раді, що розробники вирішили зберегти цю фішку цілком і повністю.

    IMGP4913.jpg

    Незмінними залишилися форма, розміри і вага. G502 Lightspeed - мишка Повноформатна, з вигнутою під праву руку формою і високою спинкою. А крім того виробник зробив її легкою і відмінно збалансував її вага, так що грати можна не тільки долонею, але і кігтем або пальцями. Причому з повноцінним відривом і без найменшої втрати контролю в управлінні.

    IMGP4899.jpg

    До речі, тут є і ще одна фішка - така, що відрізняє Логітеч G502 Lightspeed від її провідний версії. В обох мишках є можливість додати вагу грузиками (по 2 та 4 грами кожен), ось тільки якщо в звичайній G502 відсік для них розташований ближче до задньої поверхні, то в бездротової G502 Lightspeed він прихований на рівні сенсора і занміает практично всю центральну частину панелі.

    Як підсумок, нарощування ваги не погіршує балансування миші, і з нею не стає менш комфортно.

    IMGP4900.jpg

    Задня ж частина миші як і раніше закрита круглою кришкою, але тепер вона використовується для бездротової зарядки. Завдяки цьому з G502 Lightspeed можна не перериватися на зарядку: просто грайте на спеціальному килимку, і процес буде нескінченним.

    Крім того, на нижній панелі є кнопка виключення, і її наявність цілком передбачувано - так ви зможете заощадити рівень заряду мишки в той час, коли ви нею не користуєтеся.

    IMGP4902.jpg

    Є і ще одна додаткова фішка. Через зміненої конструкції нижньої панелі виробник поміняв і положення, розміри тефлоновим ніжок. Але, схоже, це пішло Logitech G502 Lightspeed на користь - вона бігає навіть краще і швидше свого попередника.

    IMGP4908.jpg

    Що стосується кнопок, їх конструкція і розташування дійсно не змінилися. У Логітеч G502 Lightspeed встановлено 11 клавіш, в тому числі - є одна для перемикання режимів коліщатка (швидка і точна прокрутка), а також клавіші для швидкісної стрільби, розташовані впритул до лівої основної кнопці. Така кількість кнопок відмінно підходить для рпг, і для онлайнових ігор, і для шутерів - якщо ви хочете отримати більше доступу до ігрових налаштувань, ніж зазвичай.

    Дизайн і ергономіка: ігрова поверхня Logitech PowerPlay

    Ну, а тепер поговоримо про дизайн і конструкцію килимка PowerPlay. Він зовсім не такий простий, як можна подумати.

    Ігрова поверхня складається з трьох частин. Основна - підставка розміром 320х275мм, виконана з прогумованого матеріалу і приховує індукційні котушки всередині. На відміну від інших виробників, Logitech не став робити масивну конструкцію, і навіть не оснастив Logitech PowerPlay бортиками. Все, що видає зовні в ній розширені функції - невеликий блок в верхньому лівому кутку, до якого підключаються дроти. Втім, і його розробники постаралися зробити максимально компактним.

    IMGP4896.jpg

    Ще дві частини Logitech PowerPlay - змінні ігрові поверхні: жорстка пластикова і м'яка текстильна. Фініш у них різний, так що ви зможете вибрати те, що вам потрібніше - більш гладкий швидкісний варіант або текстурований гладкий.

    IMGP4897.jpg

    Незважаючи на відсутність бортиків, вони не прослизають на основної деталі - а все завдяки силіконовій основі, яка чіпко тримається на силіконі основної деталі.

    Підсвічування і прикрас Logitech PowerPlay позбавлений, так що виглядає на столі максимально просто і не буде відволікати вас від гри.

    IMGP4912.jpg

    Тестування Logitech PowerPlay

    Продовжуємо розповідати Logitech PowerPlay, і перейдемо до того, на що він здатний. Як і у більшості індукційних килимків, його головне призначення полягає в постійному поповненні ресурсів батареї. Килимок заряджає миша до 95%, а потім дає їй розрядитися до 80%, і знову починає заповнювати акумулятор енергією. Така система не тільки забезпечує безперебійну роботу, але і прокачує батарею, знижуючи її знос.

    Для відстеження процесу зарядки використовується окрема утиліта - Logitech Gaming Software.

    Тут варто зауважити, що Logitech PowerPlay здатна працювати тільки з кількома пахвами цього бренду: до недавнього часу це були Logitech G703, Logitech G903, а зараз до них додалася ще й Logitech G502 Lightspeed. Тобто паралельно зарядити свій смартфон або навушники у вас не вийде. Навіть більше того: ви не зможете використовувати ту ігрову поверхню з іншими мишками, які працюють за системою Qi. На жаль, і це найбільший мінус килимка.

    Тестування Logitech G502 Lightspeed

    З технічної точки зору миша теж не підкачала. Вона виконана на фірмовому флагманському датчику Hero, який є оптимізованою версією PMW3366 - з підвищеною чіткістю і зниженим енергоспоживанням. Датчик працює з максимальною роздільною здатністю16000 dpi, і досить непогано тримає траєкторію навіть на максимальних значеннях. Втім, для реальних геймерських цілей традиційно рекомендуємо використовувати значення від 400 до 3600 dpi.

    У тестуванні і іграх датчик показав себе просто чудово - без спотворень, лагов і згладжувань. А крім того миша відрізняється по-справжньому високою швидкістю реакції, і це сміливо можна віднести до її основних плюсів. Так що Logitech G502 Lightspeed однаково добре можна використовувати і для екшенів, і для тактик, і для онлайнових ігор.

    Ще один цікавий технічний момент полягає в тому, що в кнопках Logitech G502 Lightspeed стоять перемикачі Omron з ресурсом в 50 млн натиснень. Хід - швидкий і легкий, з характерним дзвінким клацанням. Причепитися просто не до чого.

    news
    news
    news
    news
    prev next
    news
    news
    news
    news

    Як і більшість мишок цього бренду, Logitech G502 Lightspeed дозволяє програмувати свої кнопки. У фірмовій утиліті Logitech G HUB ви можете задавати основні параметри гризуна і його сенсора, вішати функції на кнопки, створювати макроси і профілі. У цьому, з цієї точки зору також все дуже добре.

    Крім того, мишка дозволяє обмінюватися профілями з іншими користувачами або просто - завантажувати їх в інтернет співтоваристві, щоб не витрачати час на виставлення налаштувань самостійно.

    Спірним моментом є тільки повільна зарядка Logitech G502 Lightspeed з нуля на килимку, так що для першого підключення рекомендуємо використовувати кабель, а вже потім - відновлювати ресурси під час гри на Logitech PowerPlay.

    Для тих же, хто не буде купувати в комплект до мишці бездротовий індукційний килимок, розповімо про ще одну фішку. Батарея Logitech G502 Lightspeed здатна забезпечити до 48 годин гри на одному заряді, і після тестування ми можемо впевнено сказати - виробник не збрехав. Мишка дійсно живуча, і її запросто можна заряджати в той час, коли ви самі спите.

    IMGP4898.jpg

    Підсумки

    Logitech вдалося випустити миша, яку геймери дійсно знають і люблять, перевівши її в зручний бездротовий формат. При цьому компанія не просто зберегла всі фішки пристрою, але і додала ще нові. Так що Logitech G502 Lightspeed брати точно варто, і вона вас не підведе. Ні серйозно. Це найкраща на сьогоднішній день, практично ідеальна бездротова миша. І вам точно не варто проходити повз неї.

    Що стосується ігрової поверхні, вона також вийшла близькою до ідеалу. Звичайно, хотілося б, щоб вона була здатна працювати з великою кількістю девайсів, заряджати ще і смартфони або гарнітури - це було б дуже зручно. Але при цьому зауважимо, що виробник і не заявляв такого функціоналу, а все вказане розробниками Logitech PowerPlay виконує на «п'ятірку». Так що якщо ви - володар Logitech G502, G903 або G703, то рекомендуємо її брати і користуватися.

    Плюси

    • Відмінна ергономіка і миші, і килимка

    • 11 програмованих кнопок в мишці

    • Ідеальний оптичний датчик на 16000 dpi

    • Відмінне балансування корпусу

    • Система вантажів для настройки ваги мишки

    • Постійна підзарядка і «прокачування» акумулятора

    Мінуси

    • Немає

     5.png

    Медаль.jpg


    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    Товари беруть участь в огляді

    close