preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    Огляд ігрової мишки Logitech G102 Lightsync

    news_title

    calendar 29.07.2020

    Вдалі, хітові ігрові девайси стоять того, щоб їх перевипускати - трохи допрацювавши, зробивши більш сучасними і доповненими свіжими технологіями. І навряд чи хтось буде сперечатися з тим, що Logitech G102 - одна з найпопулярніших геймерських мишок в модельному ряду свого виробника. Вона кілька років поспіль трималася в топі найпопулярніших ігрових гризунів, завдяки своїй невисокій вартості, відточеному базовому набору можливостей і ергономічній формі. Тож немає нічого дивного в тому, що в цьому році ми побачили її свіжу варіацію - Logitech G102 Lightsync, з тими ж перевагами й декількома новими фішками.

    Побіжно ознайомитися з Logitech G102 Lightsync ви вже могли в нашому спільному з Артемом Бойко баттлі, а прямо зараз ми пропонуємо вам повний і максимально детальний огляд цієї ігрової мишки.

    Зміст

    Зовнішній вигляд

    IMGP5647.jpg

    Оновлену Logitech G102 запросто можна переплутати з попередником, тому виробник заздалегідь продумав, як полегшити життя геймеру. Одну з головних візуальних відмінностей, RGB підсвічування, винесли на упаковку. Тут також зазначено роздільну здатність сенсора, ну а всі інші характеристики ховаються на боковині коробки

    Сама ж мишка в вимкненому стані візуально нічим не відрізняється. І це добре: з огляду на те, що одним з головних плюсів Logitech G102 завжди була її максимально універсальна форма, позбутися її було б просто образливо.

    IMGP5639.jpg

    Для тих, хто не знайомий з мишками цієї серії, пробіжимося коротко по її ергономіці. Logitech G102 Lightsync - мишка повнорозмірна, з обтічною формою і спинкою середньої висоти, максимум якої досягається ближче до середини. Таким чином долоня розташовується максимально природним чином. Важить мишка всього 85 грам, і вага її розподілена рівномірно, тож при грі кігтем або хваті пальцями задня частина Logitech G102 Lightsync не переважує, не тягне вниз. Грати можна з настільки великим відривом, наскільки вам це комфортно, і настільки швидко, наскільки вам звично.

    IMGP5640.jpg

    Загалом, Logitech G102 Lightsync універсальна настільки, наскільки це взагалі можливо. І це та миша, яка підійде 99% геймерів - якщо тільки ви не шукаєте багатокнопкового гіганта. Винятком є ​​тільки лівші, а все тому, що додаткові кнопки у мишки розташовані тільки на лівій панелі.

    IMGP5638.jpg

    Не змінилася і форма боковин - вони нахилені злегка всередину, причому не рівно, а знову-таки - зроблені обтічними, округлими. І це саме те, що захищало Logitech G102 і захищає її нову модіцікацію від вислизання з пальців. Адже як і раніше, мишка повністю позбавлена ​​текстури або спеціальних накладок на боковинах.

    Взагалі, всі матеріали Logitech G102 Lightsync залишилися такими само: матовий оксамитовий пластик для всіх деталей, включаючи нижню панель, і невелика глянсова вставка між основними кнопками.

    IMGP5633.jpg

    Незмінними залишилися і логотип на спинці, і обведення навколо неї ж ззаду. Тільки світитися тепер ці зони здатні не тільки одним кольором, а всіма відтінками RGB спектра. Погратися з настройками теж можна, ну і виглядає це все набагато ефектніше, ніж раніше.

    IMGP5642.jpg

    На нижній панелі все залишилося так само, але тут все було відмінно організовано і раніше, продумано і ідеально для геймера. Знизу у Logitech G102 Lightsync є кілька примітних деталей: чотири основні фторопластових ніжки доповнює кільцева центральна, яка позитивно позначається на швидкості і плавності руху.

    Та й кабель розташовується близько до ідеального: в міру низько, щоб не чіпляти за килимок і не позначатися на ході мишки. Само собою, не обійшлося і без посилення кабелю в місці кріплення, тож за його знос тут переживати не доводиться.

    IMGP5643.jpg

    До речі, і до самого проводу складно причепитися. Виробник зробив його легким, щоб ніщо не сковувало швидкісні рухи Logitech G102 Lightsync і її власника, гнучким і в той самий час досить міцним. Довжина теж не підкачала - 2,1 метра, це дозволяє використовувати її і з ноутбуком, і зі стаціонарним комп'ютером.

    Продовжуючи розповідати про Logitech G102 Lightsync, ми практично цілком і повністю продовжуємо хвалити, і зараз мова піде про кнопки. В основних клавішах тут стоять перемикачі OMRON, доповнені пружинками для більшої чіткості спрацьовування і підвищеної швидкості. У підсумку, спрацьовування вийшло дійсно вийшло більш ефектним і ефективним, але якщо мишку потрясти або стукнути по ній пальцем, коли вона не стоїть на столі, виходить такий кумедний деренчливий звук. Але правду сказати, скільки ми ні трясли і ні стукали мишку, вивести її таким чином з ладу не вдалося. Тож можна просто забити, забути і не звертати уваги.

    IMGP5646.jpg

    Куди важливіше те, що працюють кнопки однаково якісно по всій своїй площі, де б ви їх не натиснули. І це реально крута фішка, якщо порівнювати Logitech G102 Lightsync з іншими бюджетними мишками.

    IMGP5637.jpg

    Додаткові кнопки теж чіткі і швидкі, тут ніяких особливостей немає, а ось коліщатко туге і жорстке. До цього доведеться звикати, і швидко перегорнути щось вниз не вийде. Це можна вважати недоліком або особливістю мишки, до цього можна з часом звикнути чи ні. Але це реально єдине, що ми хоч у якійсь мірі можемо вважати недоліком в конструкції мишки.

    Ну і остання важлива фішка в дизайні. Logitech G102 Lightsync стала першою мишкою в цій серії, яка представлена ​​в Україні в білому кольорі. І це теж цілком собі аргумент, щоб її купити.

    Можливості

    Від світу зовнішнього переходимо до світу внутрішньому, і тут у Logitech G102 Lightsync змін навіть менше, ніж в плані дизайну.

    Почнемо з найважливішого. Сенсор в новій Logitech G102 залишився незмінним, це все той же Mercury, з дозволом до 8000 dpi і висотою відриву близько 1 мм, але на жаль - незмінною. Поміняв виробник тільки оптику, і це позитивно позначилося на стабільності роботи і довговічності мишки. Працює датчик дійсно добре, ніяких артефактів, зривів або змін ходу на середніх значеннях нам зловити не вдалося. І навіть на близьких до максимальних значеннях dpi сенсор поводиться більш-менш адекватно - по крайней мере, краще, ніж це роблять багато інших мишки.

    news
    news
    news
    news
    news
    prev next
    news
    news
    news
    news
    news

    З програмної точки зору змін також немає - крім настройки зон підсвічування, тут з'явилося безліч режимів і колірних відтінків. Ви можете запрограмувати всі шість кнопок, створити потрібні вам макроси, прописати для ігор різні профілі і виставити інші важливі для вас функції.

    В якості додаткової фішки в мишці є власна пам'ять, яка дозволяє зберігати профілі прямо в мишці. Так що можна потім просто підключати гризуна до будь-якого комп'ютера і використовувати звичні настройки.

    Підсумки

    Logitech G102 Lightsync - реально крута мишка і відмінне оновлення серії в цілому. У ній не так вже й багато змін, але суть в тому, що сенсор в цій моделі все ще залишається актуальним, а її можливості - цілком достатніми для більшості геймерів. Та й вдала ергономіка - така річ, яка просто не здатна застарівати. Ну, а якщо вам хочеться чогось більш оригінального і новаторського, то запам'ятайте, що Logitech G102 Lightsync - перша в своїй серії, представлена ​​в білому кольорі. Принаймні, в Україні.

    Кому точно не варто купувати цю мишку, так це тим, у кого є минула версія - Logitech G102 Prodigy, відмінностей тут дійсно трохи, і ви не отримаєте нічого нового. Ну, крім підсвічування, але чи настільки воно критичне? Всім іншим, хто шукає просто недорогу і якісну, максимально зручну або надійну і живучу миша, що її зірвеш і не зламаєш - Logitech G102 Lightsync підходить ідеально.

    Плюси

    • Максимально універсальна ергономіка

    • Вага всього 85 грам

    • Якісний оптичний сенсор

    • Підпружинені основні кнопки

    • Відмінне ПО для настройки мишки

    • Вбудована пам'ять для налаштувань

    Мінуси

    • Повільне коліщатко прокрутки

    5.png

    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    Товари беруть участь в огляді

    close