preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    Огляд маршрутизатора Totolink N300RT

    news_title

    calendar 17.02.2020

    Компанія Totolink представила для українського ринку ряд нових мережевих пристроїв, серед яких виявилися й ігрові моделі. Завдяки цьому, ми звернули увагу на бренд. Але почати знайомство вирішили не з топових, а з молодших представників сімейства. Зустрічайте нову версію Totolink N300RT- один з найбільш компактних і доступних за ціною маршрутизаторів від Totolink. Ну, а найближчим часом ми познайомимо вас і з іншими девайсами - більш дорогими, технологічними і навороченими.

    Зміст

    Зовнішній вигляд

    IMGP0831.jpg

    Перш, ніж почати наш огляд, зробимо невеликий відступ. До нас на тестування приїхала оновлена ​​модель роутера Totolink N300RT, яка сильно відрізняється від попереднього покоління.

    Якщо говорити про зовнішність, оновлена ​​версія Totolink N300RT вийшла ще більш компактною і легкою, ненав'язливою візуально. Тепер в ній немає темних і чорних деталей: корпус роутера цілком і повністю виконаний з білого пластику. Матеріал матовий, злегка бархатистий на дотик. Завдяки цьому він відмінно вписується в будь-який інтер'єр і не звертає на себе більше уваги, ніж хотілося б.

    IMGP0833.jpg

    До плюсів нової моделі Totolink N300RT відноситься і її компактність. Він практично не займе місця у вас на столі. А ось підвісити девайс на стіну, як це було в перших поколіннях, не вийде: отвори для настінного кріплення з нижньої панелі виробник в цій моделі прибрав, але, як кажуть в компанії Totolink, в майбутніх постачаннях цієї моделі настінні кріплення додадуть. Нижня панель нової версії Totolink N300RT цілком і повністю зайнята текстурою - швидше, декоративної, ніж практичною. Єдина її цінність в тому, що вона запобігає прослизання по столу.

    IMGP0837.jpg

    Розташування портів і кнопок практично не змінні. На фронтальну панель виробник виніс сильно утоплену в корпус кнопку перезавантаження (класичне рішення) і клавішу WPS. Остання виглядає оригінально, але не дуже практична у використанні: для натискання треба втиснути її глибоко в корпус, що зробити не так вже й просто. Тож коли будете налаштовувати Totolink N300RT, обов'язково переконайтеся, що кнопка зреагувала клацанням - в іншому випадку, у вас нічого не вийде.

    IMGP0845.jpg

    Розташування портів і кнопок практично не змінне. На фронтальну панель виробник виніс сильно утоплену в корпус кнопку перезавантаження (класичне рішення) і клавішу WPS.

    Індикатори виробник розташував на верхній панелі і зробив їх приглушеними - такими, щоб не дратували і не заважали спати. Втім, при бажанні і їх можна відключити.

    IMGP0836.jpg

    На тильній стороні роутера зібрані всі його порти: живлення, WAN, а також чотири вихідні LAN. Набір стандартний для бюджетних маршрутизаторів, але є і невелика відмінність на користь оновленої версії Totolink N300RT. Виробник доповнив порти шрифтом Брайля - щоб користуватися девайсом могли і люди, з проблемами із зором. З таких дрібниць складається продуманість і позитивний образ бренду.

    IMGP0844.jpg

    Все добре у героя нашого сьогоднішнього огляду і з антенами. Їх у нього дві, всеспрямовані і здатні вільно рухатися, нахилятися і обертатися. Тож ви легко зможете забезпечити покриття мережі в ті сторони, куди вам потрібно. Потужність кожної антени 5 дБі, так що і з якістю покриття, силою сигналу проблем також не буде.

    Можливості

    З кожним новим поколінням N300RT виробник оновлює ще і його «залізну» основу. У актуальної версії маршрутизатора використовується процесор з частотою 400 МГц і 8 мб флеш пам'яті. Відмінність від попередньої моделі полягає в трьох моментах. Перший - чіпсет RTL8196E-VE3 + RTL8192FR замість RTL8196E + RTL8192ER; другий - збільшений запас Flash пам'яті. Обидва вони грають на руку швидкодії. Третє оновлення - програмне, але про нього ми розповімо трохи пізніше.

    Роутер забезпечує передачу даних на основі технологій IEEE 802.11n в частотному діапазоні 2,4 Гц. Обіцяна виробником швидкість бездротового з'єднання - на рівні 300 Мбіт / с, проводового - 100 Мбіт / с.

    Все дуже гідно і з швидкісними показниками. Пряме дротове з'єднання видає швидкості в середньому в 90-95 Мбіт / с, бездротове тримається на приблизно таких же показниках - від 85 до 100 Мбіт / с. Гарний результат для бюджетного пристрою і цілком достатній для звичайного домашнього використання. Особливо приємно те, що пристрій при цьому не лагає, не втрачає в швидкості і продуктивності. Тут немає типових для багатьох бюджетників провалів і осідань, і це точно можна віднести до сильних сторін Totolink N300RT.

    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    prev next
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news

    З огляду на, що перед вами не ігрова модель, якій потрібна підвищена потужність і швидкодія, і швидкостей, і потужності роутера дійсно вистачає. При цьому пристрій не перегрівається навіть при повному завантаженні по дротових і бездротових каналах, і це дуже добре, з урахуванням його компактності і відсутності решіток охолодження.

    Є у оновленої версії Totolink N300RT і джентльменський набір функцій і технологій. Роутер підтримує IPTV, DHCP, DMZ, віртуальний сервер, дозволяє створювати гостьові віртуальні мережі, оснащений системами шифрування, фільтрації контента і фаєрволом.

    В якості додаткової фішки виступає можливість роботи в якості універсального репитера, за допомогою якого ви зможете розширити свою домашню бездротову мережу. При цьому вам не потрібно буде довго возитися з настройками: роутер підтримує функцію WDS, так що він практично все робить самостійно.

    Управляти всіма цими функціями і роботою роутера в цілому можна за допомогою веб-інтерфейсу. Він доступний і з комп'ютера, і зі смартфона. У Totolink є фірмова утиліта для смартфонів, але вона не бачить N300RT. Навіть з мобільними пристроями маршрутизатор працює через веб-інтерфейс Phone UI. Це може здатися незвичним, але ось незручним - навряд чи. Організовано все просто і приємно для користувача, є пояснення всіх функцій і систем, так що Totolink N300RT можна рекомендувати навіть новачкам в світі мережевих пристроїв.

    IMGP0840.jpg

    Підсумки

    Totolink N300RT - пристрій явно не геймерского і не топового класу, але ж далеко не всім користувачам потрібні наворочені топові моделі. Якщо вам потрібен просто роутер, який забезпечить стабільне підключення до мережі, не вимагатиме до себе підвищеної уваги, то він вам цілком підійде. Тим більше що коштує він зовсім недорого і працює дійсно якісно.

    У продажу новинка очікується на початку лютого, тож зберігайте статтю в закладки або залишайте нашим менеджерам передзамовлення.

    Плюси

    • Лаконіний приємний дизайн

    • Зручний веб-інтерфейс для налаштування

    • Стабільне проводове та бездротове з'єднання

    • Приваблива ціна

    Мінуси

    Немає утиліти для смартфона

    5.png

    Медаль.jpg

    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    close