preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    Найкрутіші ігрові монітори

    news_title

    calendar 05.05.2017

    Зазвичай ігровий комп'ютер являє собою справжнє втілення ідеї відкритості та розширювання комп'ютера. Якщо офісний ПК вкрай рідко отримує якісь технічні оновлення за час всього свого життя. В ігровому часто складно вловити момент коли придбана років десять тому ігрова машина стала зовсім іншою. Процес можна хіба що умовно відстежувати зміну поколінь процесорів і відеокарт. І при тому, що нутрощі комп'ютера можуть змінюватися кожні пів року, деякі частини залишаються незмінними впродовж років. До таким страшенним довгожителям можна сміливо віднести монітори. Зазвичай їх змінюють при поломці або ж появі якихось істотних технічних поліпшень. І в останні пару років причин для апгрейда монітора стає все більше: набрало популярність дозвіл UltraHD, поява технологій синхронізації частот дисплея і відеокарти. І щоб підтвердити вагомість цих нововведень, ми, редакціяFunduk.uaвідібрали для вас сім найкрутіших ігрових моніторів, які не залишать байдужими жодного геймера.

    AOC AG251FZ

    AOC AG251

    Починає наш список творіння тайванської компанії AOC. Модель AG251FZ входить в серію AGON (так називається ігрова лінійка виробника). Він не може похвалитися матрицею з надвисоким дозволом (тут воно FullHD), але зате вона при діагоналі в 25 дюймів здатна забезпечити частоту оновлення кадрів на рівні 240 Гц. Саме по собі це вміння марно, але ось у поєднанні з технологією Adaptive-Sync дозволяє екрану синхронізуватися з частотою виведення відеокарт AMD, позбавляючи від тиринга, шлейфів від швидко рухомих об'єктів і мерехтіння. У результаті навіть в найдинамічніших екшнах ворогові від вас не сховатися.

    Крім цього вмоніторіреалізований ще ряд функцій, що знижують запізнювання зображення і вирівнюючих рівень освітленості сцени. Всі ці доповнення націлені тільки на одне — щоб наблизити вашу перемогу в грі. А щоб під час довгого ігрового матчу ви не зіткнулися дискомфортом, розробники оснастили AOC AG251FZ підставкою з підтримкою регулювання висоти, нахилу і навіть обертання екрану. Все це задоволення обійдеться вам приблизно в 14000 гривень.

    Dell S2716DG

    Dell S2716DG

    Якщо вам потрібна діагональ побільше, то можна звернути увагу на Dell S2716DG. Дивлячись на цей дивно зазвичай виглядає монітор, спочатку навіть не віриться в те, що він ігровий — зазвичай всі геймерські аксесуари можна впізнати або за незвичайного дизайну корпусу, або з агресивною забарвленні. А у випадку з S2716DG конструктори вирішили піти іншим шляхом і залишили перевірений часом дизайн робітників і мультимедійних дисплеїв Dell.

    Втім за зовнішністю офісного працівника ховається геймерське серце. Ця модель оснащена матовою 27 дюймовою матрицею з роздільною здатністю WQHD (2560х1440 пікселів) з частотою розгортки 120 Гц і швидкістю відгуку в 1 мс. У ній реалізована підтримка технології NVIDIA G-Sync, з допомогою якої монітор може синхронізуватися з відеокартами NVIDIA. Модель отримала два порти для підключення джерела сигналу: HDMI 1.4 і DisplayPort 1.2. Що дозволяє приєднавши одночасно комп'ютер і, наприклад,ігрову консольбільше не мучитися з перемиканням кабелів — вибрати джерело можна через меню монітора. Так само для більшого зручності монітор оснастили чотирма портами USB 3.0 і просунутої підставкою з підтримкою нахилу, повороту і налаштування висоти. Середня ціна цього монітора близько 20000 гривень.

    BenQ XL2735

    BenQ XL2735

    Ще одна модель в категорії 27 дюймів — BenQ XL2735. Це представник лінійки ZOWIE, яку виробник орієнтує не просто на геймерів, а на професійних гравців. І це видно відразу, хоча б по чорній, з червоними акцентами, колірній схемі. Чого вже говорити про спеціальні «шори» з боків екрану, які призначені для зниження засвіток. В той же час вони працюють як реальні шори, дозволяючи відгородитися від відволікаючого оточення, а так само захистити екран від цікавих очей. Ще цю модель оснастили спеціальнимпультом, який призначений для швидкого перемикання між трьома регульованими режимами відображення монітора.

    Втім пульт стане в нагоді лише любителям тотального контролю, так як монітор здатний самостійно забезпечувати комфортний режим відображення зображення. Він може локально висвітлювати занадто темні і затемнювати занадто світлі ділянки зображення. Матриця у Benq такого ж плану, що і у Dell: 27 дюймів з роздільною здатністю WQHD. Втім частота розгортки тут може досягати 144 ГЦ хоча підтримки фірмових технологій синхронізації з відеокартами в ньому немає. Зате в BenQ XL2735 реалізована власна розробка компанії — DyAc. Це технологія бореться зі шлейфами залишаються за швидко рухомими об'єктами, що робить зображення в динамічних іграх набагато чіткіше і стабільніше. Задоволення володіння професійним ігровим монітором обійдеться вам майже 24 тисячі гривень.

    EIZO Foris FS2735

    EIZO Foris FS2735

    Компанія EIZO більше відома своїми професійнимимоніторамидля дизайнерів. Але у неї є і лінійка ігрових моделей в яку входить і EIZO Foris FS2735. Це монітор з діагоналлю 27 дюймів, дозволом WQHD, частотою розгортки 144 Гц і часом відгуку в 1 мс. EIZO Foris FS2735 підтримує технологію AMD FreeSync, так що якщо ви віддаєте перевагу відеокарти AMD — він вам підійде.

    З додаткових можливостей у FS2735 є технологія Smart Insight Demolition, витягаюча занадто темні і затемнююча занадто яскраві ділянки зображення. Але найцікавіша функція монітора — це підтримка додатку G-Ignition. З його допомогою можна змінювати настройки кольоровості під різні ігри. Причому ви можете займатися цим самостійно, або ж просто завантажити готові прессеты від інших користувачів або про-геймерів. Завдяки вбудованому Bluetooth і мобільної версії G-Ignition, монітором можна навіть управляти дистанційно зі смартфона. І якщо ви підключили свій мобільний до FS2735, то так само будете бачити спрощені повідомлення про вхідні дзвінки й повідомлення в кутку екрану. Ціна на цю модель в середньому складає 28 тисяч гривень.

    LG 34UC98

    LG 34UC98

    Монітор LG у цьому списку теж не простий. Хоча виробник не розвиває лінійку суто ігрових рішень, його універсальні моделі цілком підходящими для іграшок. Взяти до прикладу LG 34UC98 — це монітор, який однаково добре справляється як з офісною роботою, так і з фільмами або іграми. Що не дивно — адже просто тонким футуристичним дизайном, зігнутим екраном і сверхширокоформатной матрицею з роздільною здатністю 3440x1440 точок, ціну в 29 тисяч гривень виправдати складно.

    З ігрових технологій монітор підтримує AMD FreeSync, а так само функцію підсвічування темних ділянок Black Stabilizer і зменшення затримки зображення Dynamic Action Sync. Технічно це рівень середніх ігрових моніторів. Але в зв'язці з діагоналлю 34 дюйма, співвідношенням сторін 21:9 і зігнутим екраном цей монітор дає вражаюче відчуття занурення в гру. Причому цей ефект помітний не тільки в симуляторах і екшнах, але і в стратегіях і інших жанрах ігор.

    ASUS ROG PG348Q

    ASUS ROG PG348Q

    Але всі попередні учасники нашої добірки блякнуть (як по можливостях, так і за ціною), якщо їх порівнювати з двома топовими моніторами, якими ми завершуємо наш список. Перший з них, це представник лінійки Republic of Gamers — ASUS ROG PG348Q. Це 34 дюймовий сверхширокоформатный изогнутий дисплей просто напханий різними ігровими технологіями та функціями — всім, чого можна очікувати від гаджета з середньою вартістю 38 тисяч гривень. Тут і підтримка NVIDIA G-Sync, і фірмові рішення для боротьби з надмірно темними або світлими ділянками зображення, і можливість вручну підняти частоту оновлення з 60 до 100 Гц, і ексклюзивні екранні функції (такі як відображення прицілу посередині екрану, таймера чи лічильника частоти кадрів). Швидше у вашоїмишіз'являться глюки, ніж шлейфи на цьому ммониторе.

    Подбали розробники і про дизайн з ергономікою. За зовнішнім виглядом відразу ясно, що це геймерський монітор — це помітно не тільки по дизайнерських елементів (у ньому реалізована нова концепція оформлення лінійки ROG), а і за регульованою підсвічуванням. А зручність протягом багатогодинних ігрових сесій забезпечує не тільки регульована підставка, але і те, що творці ASUS ROG PG348Q оснастили його фільтром блакитного світла, який знижує втому очей.

    Acer Predator X34A

    Acer Predator X34A

    І останній учасник нашого списку - Acer Predator X34A. Predator — відносно молодий ігровий подбренд Acer. Хоча ігрові комп'ютери і ноутбуки були в асортименті компанії давно, тільки після виділення їх в лінійку з таким помітним назвою, розвиток цього напряму пішла більш швидкими темпами. Зараз Acer експериментує і робить сміливі кроки, випускаючи під маркою Predator несподівані й вражаючі продукти. Звичайно основні революції проходять вноутбукахі ПК, але і монітори теж сильно змінилися.

    Так само як і у моделі попереднього виробника Acer Predator X34A — це ультраширокий вигнутий дисплей діагоналлю 34 дюйма і підтримкою NVIDIA G-Sync. Монітори дуже схожі за характеристиками, але в той самий час у Predator X34A є і свої особливості. Так, виробник постарався зробити екран з максимально тонкими рамками, для зменшення швів при створенні мультимоніторних рішень. Підсвічування в цій моделі виконує не тільки декоративну функцію, але так само може використовуватися для «продовження» екранного зображення, аналогічно з AmbiLight. Екранне меню, в Predator X34A, не лише пропонує допомогу у вигляді прицілів, але так само дозволяє створити три пресета налаштувань, які потім можна перемикати "на льоту", по ходу гри. Два семиваттных динаміка завершують образ цього ігрового монстра вартістю в 41 тисячу гривень.

    Підсумки

    Ось така у нас вийшла добірка — від майже звичайних FullHD моделей до ультра-широких вигнутих моніторів. Між ними ціле море варіацій і різних пропозицій. А ці сім моделей тільки позначають напрям підвищення крутості ігрових дисплеїв. Шукайте, порівнюйте і шлях вам попадеться монітор, який стане для вас ідеальним вікном у віртуальні світи.

    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    close