preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    TOP 5 геймпадов до 1000 гривень

    news_title

    calendar 09.11.2017

    Геймінг заняття цікаве, легке, захоплююче. Воно не вимагає від вас негайних грошових вкладень (якщо у вас уже є комп'ютер або, скажімо, смартфон). Але достатньо лише почати ставитися до цієї розваги трохи серйозніше, як тут же розумієш, що для цього хобі теж потрібні гроші. Причому іноді зовсім не маленькі — адже ціни на ігрові мишки, килимки, клавіатури, навушники, монітори і самі ПК помітно вище, ніж на звичайні. Утім це зовсім не означає, що купуючи геймерську периферію неможливо заощадити. Завжди можна знайти компромісне рішення, яке і з завданням впорається і по кишені не вдарить. Сьогодні ми розповімо саме про таких пристроях середгеймпадов— кращих з них в ціновому діапазоні до 1000 гривень.

    Thrustmaster Dual Analog 4 PC

    Thrustmaster Dual Analog 4 PC

    Нашу п'ятірку відкриває продукт однією з найстаріших компаній, що займаються виробництвом геймпадів. Thrustmaster Dual Analog 4 це одна з відносно свіжих бюджетних моделей виробника. Дизайн маніпулятора виконаний в стилі контролера XBox — з несиметричним розташуванням аналогових стиків. Це вже далеко не перша інкарнація геймпада, тому Thrustmaster Dual Analog 4 відрізняється високою надійністю й ергономічністю. А ось з новаціями в цьому контролері не густо. Так, в ньому немає підтримки сучасного протоколу Xinput, і для роботи маніпулятора з новими іграшками треба ставити стороннє ПЗ. Ще в ньому немає системи зворотного зв'язку, яка іноді помітно покращує враження від ігор. Ще засмучує відсутність стандартної маркування на клавішах контролера, що трохи ускладнює його використання в QTE (quick time event), якими сповнені сучасні іграшки.

    Logitech Gamepad F310

    Logitech Gamepad F310

    Наступний учасник рейтингу становить не менш стару і імениту компанію на геймпадной ниві. Logitech Gamepad F310, це далеко не нова модель произодителя (в цьому році вона відзначає своє семиріччя на ринку). І все ж вона продовжує користуватися незмінним користувальницьким попитом. А пояснюється він дуже вдалою ергономікою (в руці він лежить просто чудово), розкладкою елементів керування у стилі контролераPlayStation, високою надійністю конструкції, наявністю звичною колірною і буквеної маркування на кнопках, а також підтримкою як старого протоколу DirectInput, так і нового Xinput (що робить цей геймпад універсальним для будь-якої комп'ютерної гри). Чого в F310 не вистачає, так це зворотного зв'язку і бездротового підключення. Втім якраз їх наявністю відрізняється семисотая модель, яка не потрапила в цей рейтинг за цінового обмеження.

    Speed-Link Torid

    Speed-Link Torid

    Далі у нас на черзі більш свіжа модель від Speed-Link. Геймпад Speed-Link Torid, це бездротової контролер сумісний як з ПК, так і з PS3 (так, зараз актуальне PS4, але що є, то є). Дизайн маніпулятора виконаний в стилі XBox як по ергономіці, так і по розміщенню аналогових стиків. Тут є і звична маркування кнопок, і підтримка двох протоколів спілкування з ПК, і досить потужна система зворотного зв'язку, і навіть аналогові «курки» (що дозволяє використовувати їх в гоночних сімах педаль газу). Загалом геймпад не дарма потрапив в наш список.

    GameSir T1s

    GameSir T1s

    Не обійшовся наш TOP і без представників країни висхідного сонця. Бренд GameSir один з найуспішніших китайських новачків, закріпилися на нашому ринку. Звичайно, цей успіх не впав до них з неба, я став результатом наполегливої праці. І GameSir T1s — наочне тому підтвердження. Цей маніпулятор входить в число тих геймпадів, які намагаються покрити максимальну кількість ігрових платформ. Контролер можна використовувати з PS3, ПК (іграми підтримують Xinput, старий протокол цей маніпулятор не знає) і пристроями Android (смартфонами, планшетами, телевізорами та іншими гаджетами). Причому завдяки інтегрованому держателю для телефону, GameSir T1s у зв'язці зі смартфоном перетворюється в справжню портативну консоль.

    Та й в іншому до геймпаду не в чому причепитися. У нього ергономічний корпус з розкладкою елементів керування у стилі PlayStation. Зрозуміла і знайома маркування кнопок. Двомоторна система зворотного зв'язку. Два бездротових інтерфейсу (радіоканал на частоті 2,4 Гц і Bluetooth). І вбудований акумулятор на 600 маг, що забезпечує до 18 годин безперервної гри.

    Mad Catz C. T. R. L.R

    Mad Catz C.T.R.L.R

    Завершує нашу добірку ще один гранд геймпадостроения. Компанія Mad Catz не дуже відома у нас, але на заході це один з лідерів у виробництві ігрової периферії. При цьому вона встигає робити і класичні турнірні контролери і випускати інноваційні маніпулятори (чого варта одна тільки серія мишок R. A. T., з якої почалася мода на гризунів із змінною геометрією корпусу). І учасник TOP як раз відноситься до інноваційних. З цим геймпадом виробник вперше вторглися на територію мобільних ігор. Так, він, як і модель від GameSir, готовий до підключення як до ПК, так і до Android гаджетів. Але в C. T. R. L.Rпріоритет відданий якраз мобільних пристроїв, так як з інтерфейсів підключення у нього є тільки Bluetooth. В цьому його слабкість і в цьому його сила, так як комплекту батарей йому вистачає на цілий 40 годин гри.

    З мобільного орієнтованістю пов'язані й інші особливості маніпулятора. Так, він отримав додатковий ряд кнопок, що не характерний длягеймпадовклавіші управління відтворенням медіа. Так що можна регулювати гучність, перемикати треки і зупиняти відтворення не виходячи з гри. Ще у нього три режими роботи: ігровий для смартфонів, емуляція миші (теж зручно для смартфонів) і ігровий для комп'ютерів. Є маніпулятора і знімний кріплення для смартфонів, також перетворює його в портативну консоль.

    В інших моментах Mad Catz C. T. R. L.Rтеж більш ніж гідний попадання в наш TOP. У нього зручна, ергономічна, форма і розкладка управління в стилі Xbox. Маркування клавіш не вистачає кольору, хоча літерні позначення зроблені добре і виразно відчуваються пальцями. Є система зворотного зв'язку. І, що важливо, контролер можна програмно тюнінгувати, як на комп'ютері, так і на смартфоні — для обох платформ є відповідне ПЗ.

    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    close