preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    10 найпотужніших ігрових ноутбуків

    news_title

    calendar 20.03.2019

    Перший квартал, це час підбиття підсумків року, що минув, будівництва планів на рік почався, і, звичайно ж, час для оновлення рейтингів і TOP-ів. І сьогодні ми вирішили поєднувати десятку кращих ігрових ноутбуків. Так що якщо ви замислюєтеся про оновлення своєї портативної ігрової машини - цей матеріал для вас.

    Перед тим як перейти безпосередньо до списку моделей, ми трохи зупинимося на тому, які ігрові ноутбуки зараз популярні і на які критерії ми орієнтувалися при відборі наших лідерів.Якщо ви трохи занурені у світ технологій, то знаєте, що виробники центральних і графічних процесорів в гонитві за продуктивністю пішли від боротьби за найвищу частоту і перейшли до боротьби за кількістю ядер і їх універсальності. Чим більше ядер, тим вище тепловиділення процесора. І якщо в стаціонарному комп'ютері можна просто поставити ще пару вентиляторів або додати здоровенний цільно-мідний радіатор, то в ноутбуках малий об'єм пристрою і вимоги до його мобільності служать суттєвим обмежуючим фактором.

    Втім виробники і тут знайшли лазівку - досить зробити транзистори менше (використовувати більш тонкий техпроцес) та їх тепловиділення зменшиться. І саме використання тонких техпроцесів дозволило вмістити в корпус ноутбука начинку, досить продуктивну для того щоб називатися ігровий. Перші покоління ігрових ноутбуків були досить громіздкими, а деякі сучасні вже й не відрізниш від ультрабуків. Так, вони не здатні на рівних змагатися зі своїми вгодованими побратимами, але при цьому представляють "золоту середину" між мобільністю та ігровий продуктивністю. Це і стало причиною їх зростаючої популярності і присутності в нашій десятці як важких ультимативних рішень, так і поджарых ультрамобільних ігрових станцій.

    Lenovo Legion Y730

    Lenovo Legion Y730

    Почнемо ми з продукту компанії, яка відносно недавно влилася в ряди виробників ігрового заліза. Lenovo Legion Y730 - найсвіжіший з ігрових ноутбуків компанії (хоча його явно чекає оновлення, враховуючи що конкуренти вже випустили моделі з більш актуальною начинкою). Вірніше це назва не одного ноутбука, а поточного покоління ігрової модельної лінійки, так як під ним ховаються як 15, так і 17-дюймові пристрої. При створенні цієї лінійки зробили упор не тільки на продуктивність процесора (Intel восьмого покоління) і відеокарти (NVIDIA GeForce 10XX), а ще й на дизайн. Він у міру стриманий і строгий, так що по початку лептопи не сприймаються як ігрові. Але досить активувати підсвічування і запустити яку-небудь іграшку - і відразу стає ясно, що це далеко не офісна машинка. Ціна у неї теж не "бюджетна" - від 50 тисяч гривень.

    MSI GS65 Stealth 8SX

    MSI GS65 Stealth 8SX

    Продовжимо нашу подорож по кращим серед тонких ігрових ноутбуків. І переходимо до дітища компанії MSI. Модель GS65 Stealth 8SX, як і Legion Y730, намагається мімікрувати під звичайний бізнес ноутбук. Принаймні заміна звичних червоних акцентів на золотисті, зробили його візуально менш агресивним і більше схожим на люксові версії ультрабуков. Втім така схожість не безпідставна, оскільки всередині цього тонкого (17,9 мм) і легкого (1,9 кг) апарату прихована потужність гідна звання "люкс". Топові процесори Intel Core восьмого покоління і відеокарти NVIDIA GeForce лінійки RTX 20XX здатні впоратися з будь-якою іграшкою. А щоб така потужна начинка не розплавила під повним навантаженням корпус ноутбука, була розроблена унікальна система охолодження, яка використовує цілих три вентилятора і шість теплових трубок. Втім, перераховувати всі особливості цієї моделі можна дуже довго - інженери не поскупилися в ній на цікаві рішення і технології. Звичайно все це не безкоштовно, і ціна цього ноутбука (не менше 60 тисяч за конфігурацію) здатна остудити навіть найгарячіші голови.

    ASUS ROG Zephyrus S (GX531)

    ASUS ROG Zephyrus S (GX531)

    Ще один тонкий ігровий ноутбук ASUS ROG Zephyrus S, а конкретно модель GX531 (бо є ще 17 дюймовий апарат з такою ж назвою). Процесор і відеокарта у цієї моделі такі ж, як і у GS65 Stealth 8SX, але ось підхід до питання охолодження використано трохи інший. ASUS не стали нарощувати кількість вентиляторів, а зробили тонку і потужну систему охолодження, яка займає практично половину корпусу моделі. Додатково до цього, при відкритті екрану, нижня частина корпусу трохи відкривається, забезпечуючи поліпшену вентиляцію і більш комфортний кут нахилу клавіатури. Сама клавіатура ASUS ROG Zephyrus S переїхала вперед (ближче до користувача), а тачпад змістився вправо, об'єднавшись з цифровим блоком клавіатури. Загалом, ASUS для отримання тонкого і потужного ноутбука довелося використовувати багато нестандартних рішень, що позначилося на його ціні - не менше 60 тисяч (а топові конфігурації з легкістю і перевищать 100 тисяч).

    Acer PREDATOR TRITON 500

    Acer PREDATOR TRITON 500

    Acer PREDATOR TRITON 500 багато в чому схожий з GS65 Stealth 8SX - така ж топова начинка, приблизно ті ж габарити, і навіть система охолодження зроблена за тим же принципом (використані три вентилятора). Втім схожість викликана не копіюванням напрацювань один у одного, а однаковою елементною базою і схожим ходом думки розробників при вирішенні ідентичних проблем. Тому, якщо розглядати моделі детально, то стає ясно, що це два різні продукти. А об'єднує їх компактний форм-фактор, ігрова спрямованість і... і не маленька ціна (в залежності від комплектації Acer PREDATOR TRITON 500 обійдеться вам від 64 до 107 тисяч гривень).

    ALIENWARE m15

     ALIENWARE m15

    Звичайно ж TOP ігрових ноутбуків був би неповним, якби ми обійшли увагою продукцію одного з найстаріших ігрових брендів. ALIENWARE трохи підзатримався з випуском тонких ігрових моделей, але ближче до кінця минулого року випустив свій варіант такого ноутбука. І хоча ALIENWARE m15 спочатку вийшов у продаж з графікою минулого покоління, зараз вже доступні моделі і з новою начинкою. Модель вийшла тонша (21 мм) і легше (2,16 кг) ніж компактний ALIENWARE m13 минулого покоління, хоча у новинки діагональ екрану більше на два дюйми. При цьому виробник пропонує крім звичних конфігурацій з топовими Core i7 ще й варіанти з ультимативною Intel Core i9. І це в зв'язці з потужною відеокартою GeForce RTX 2080, це просто геймерська мрія. Ясна річ, що за такі характеристики доведеться розщедритися - якщо саму просту конфігурацію можна знайти за 50 тисяч, то топова затягне на всі 150.

    ASUS ROG703

    ASUS ROG703

    Ця модель ASUS вже складно назвати поджарой - з товщиною в п'ять сантиметрів і вагою 4,7 кілограмів його скоріше можна віднести до спортивних снарядів, ніж до мобільних комп'ютерів. Втім, це ціна за найпотужнішу систему охолодження, здатну підтримувати оптимальну температуру продуктивної начинки. Тут габарити корпусу дозволяють без проблем розмістити і кілька накопичувачів (і спорудити з них RAID), і потужну акустику, і не економити на комунікаційних роз'ємах (їх недолік - вічна проблема у користувачів компактних моделей), і встановити "дорослий" Intel Core i9, не побоюючись перегріву системи. Загалом, це оптимальний варіант, якщо вам потрібна портативна ігрова станція, без упору на ультрамобільного. Ясна річ, що ціна моделі далеко не для слабких духом - 100-120 тисяч в середньому.

    Acer PREDATOR HELIOS 500

    Acer PREDATOR HELIOS 500

    Повноформатний ігровий ноутбук Acer PREDATOR HELIOS 500 відрізняється від своїх конкурентів різноманіттям конфігурацій. Компанія готова запропонувати ігрову машину не тільки для фанатів зв'язки Intel і NVIDIA, а і для шанувальників продукції AMD. У топовій AMD комплектації ви можете отримати процесор AMD Ryzen 7 2700 і відеокарту AMD Radeon RX Vega 56 - це більш ніж гідний аргумент в будь-який ігровий баталії. Також в плюси моделі можна записати багатство портів, клавіатуру з RGB підсвіткою, 17 дюймовий екран з 4К або 144Гц FullHD матрицею. Так як комплектації моделі можуть дуже сильно відрізнятися, то і розкид ціни у неї теж великий - від 60 до 110 тисяч гривень.

    MSI GT75 Titan 8SX

    MSI GT75 Titan 8SX

    Коли MSI не особливо обмежує себе габаритами ігрового ноутбука, в результаті виходить пристрій максимально нафаршированное технологіями. Приміром MSI GT75 Titan 8SX готовий порадувати свого власника не тільки топовим Core i9 і GeForce RTX 2080, а ще й механічною клавіатурою Steelseries з RGB-підсвічуванням. В принципі, MSI здавна сформувався власний підхід у створенні ігрових пристроїв. Вони намагаються знайти якомога більше партнерів з компетенціями в різних суміжних сферах і задіяти їх напрацювання в своїх пристроях. Одними з перших таких помічників став бренд аудіотехніки Dynaudio, розробив для MSI ноутбучну акустику. Зараз в GT75 Titan 8SX також використовуються звукові напрацювання NAHIMIC, мережеві рішення Killer (Qualcomm), і ще купа власних розробок. І за все це доведеться заплатити 100 тисяч, не менше.

    ALIENWARE AREA-51m

    ALIENWARE AREA-51m

    З вагою 3,87 кг і товщиною до 3,1 сантиметри, ALIENWARE AREA-51m складно назвати портативним ноутбуком. Але виробник не особливо прагнув до досягнення максимальної мініатюризації. При створенні цієї моделі головною метою стояло домогтися максимально простий розширюваності при збереженні відносної мобільності. І інженери Dell з честю впоралися з цим завданням. Вони оснастили ноутбук сокетом для десктопних процесорів (в базі можна встановити до Intel Core i9-9900K), змінного (хоч і мобільного) відеокартою і платформою з підтримкою до 64 Гб оперативної пам'яті. Так що можливостей цього лептопа має вистачити не тільки ігор, а і ненажерливим веб-браузерів. Особливого шарму цій моделі додає її зовнішній вигляд, що поєднує елементи дизайну мускул-карів і оформлення диско-альбомів. За стиль і можливості доведеться заплатити чимало - за кордоном ціна на цю модель стартує від 2200 доларів і досягає позначки в 5200 доларів, а у нас ціна на нього стартує від 100 тисяч.

    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    close