preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    Як перевірити консоль при покупці

    news_title

    calendar 07.12.2018

    Ігрові консолі – неймовірно круті пристрої, здатні сильно змінити ваше життя. Але щоб зміни були тільки позитивними, до їх купівлі слід поставитися максимально відповідально. Ми вже писали про те, як вибрати ігрову приставку, яка модель краще і на які особливо варто звернути увагу. Сьогодні ж ми поговоримо про ще одному аспекті – як перевірити девайс при покупці, щоб не нарватися на неякісний модель.

    В якому випадку треба перевіряти консоль?

    Як уникнути проблем при покупці? Найпростіший і вірний спосіб – купувати пристрій в надійному магазині, наприклад, у нас вFunduk.ua. При цьому ми цілком розуміємо, що в момент покупки вам може захотітися заощадити. Частина покупців для цього використовує знижки і програми лояльності, інші ж ризикують купувати більш дешеві моделі в неперевірених місцях, а то й просто з рук. Якщо ви виберете цей шлях, ви повинні знати, що надто привабливою ціна може бути в трьох випадках:

    • Приставка завезена неофіційно («сірий " товар»);

    • Консоль була відновлена або пройшла через сервісний центр;

    • Вам продають браковану модель;

    • Вам продають вживані модель.

    Найменш проблемна з усіх цих ситуацій – «сіра» приставка. У цьому випадку ви втрачаєте тільки якісне офіційне сервісне обслуговування, але у вас є високі шанси, що вашаконсольпрослужить довгі роки без будь-яких проблем.

    Как проверить игровую консоль.jpg

    Відновлена консоль також може працювати якісно. Але з такою ж часткою вірогідність з нею проблеми можуть виникнути в будь-який момент. Крім того, при такій покупці варто уважно дивитися на термін офіційної гарантії – він повний або скорочений.

    У випадку з бракованими моделями, а також з пристроями у пошкодженій упаковці, треба бути особливо уважним. Зіпсована коробка говорить про те, що були порушені умови транспортування та зберігання, і в результаті цього могла постраждати й сама консоль. Крім того, продавці таких пристроїв часто не вказують, що саме не так з девайсом або навіть не говорять про шлюб. Таким чином, ви ніколи не знаєте, в якому місці може виникнути проблема.

    При купівлі ігрової приставки з рук, тобто – колишнього у вживанні пристрою – варто бути гранично уважним. При такій покупці вам може попастися як відповідальний продавець, який дбайливо ставився до гаджетом і зберіг його в цілості, так і скупник краденого. Як ви розумієте, ризики тут досить високі, і ми рекомендуємо вдаватися до такої купівлі лише у разі, якщо ви добре знаєте продавця і впевнені в тому, яку саме приставку він вам продає.

    На які параметри звернути увагу при перевірці?

    Отже, ви вже знаєте про те, які ризики вас чекають, якщо ви ризикнете купити консоль в неперевіреному місці або просто з рук. І якщо вас це все одно не зупиняє, давайте м хоча б підготуємо вас до того, як варто перевірити пристрій, щоб звести ризики до мінімуму.

    Как проверить при покупке портативную приставку.png

    Тип ігрової приставки

    Ігрові приставкивідрізняються своїм типом і форматом. Велика частина з них – стаціонарні, а тому перевірити їх без телевізора і підключення до електромережі неможливо.

    Інші ж, такі якNintendo Switchабо PS Vita, призначені для мобільного використання і оснащені акумулятором. Це дає свій плюс: ви можете перевірити працездатність девайса прямо в момент покупки. Але при цьому також зобов'язує вас, як майбутнього користувача, перевірити якість батареї відразу після покупки. Для цього варто заздалегідь ознайомитися з тим, яку автономність забезпечує батарея, а потім протестувати пристрій на практиці. Допустиме відхилення від заявленого часу – до 20%. Це стандартний показник для моделей з нераскачанным елементом живлення і якісних б/у приставок.

    Виробники ігрових консолей і їх логотипи

    Один з найпростіших способів розпізнати, продають вам оригінальний девайс або намагаються підсунути підробку – звернути пильну увагу на логотип на корпусі ігеймпад. Ні в одній репліці він не буде виконаний так само якісно, як в оригіналі.

    Как проверить геймпад при покупке.jpg

    Контролери

    У комплекті з ігровими консолями всі їхні сучасні виробники постачають геймпади. Так що якщо ви купуєте пристрій такого роду, вам повинні вручити контролер від нього.

    Уважно огляньте пристрій на якість виконання. Найчастіше, саме по джойстику вдається розпізнати підробку. Пластик пристрою повинен бути якісним, матовим, без подряпин, сколів, задирок; не повинно бути нерівностей на швах з'єднання або неякісно виконаних кнопок.

    Характеристики ігрових консолей

    По можливості, перевірити працездатністьігрової приставкивключенням. Також ви можете перевірити характеристики пристрою – ємність накопичувача, запас пам'яті і інші важливі параметри. Всі вони повинні відповідати заявленим виробником, включаючи не тільки ємність, але і стандарти пам'яті або жорсткого диска. Тільки в такому випадку ви можете бачити, що ваша приставка повністю оригінальна, а її плати не змінювалися аналоги.

    Проверка консоли после покупки.jpg

    Оснащення

    На жаль, але перевірити «залізо» консолі у вас не вийде: навряд чи продавець дозволить вам розбирати пристрій, щоб оглянути всі його плати. Тому єдине, що ви можете зробити – оглянути корпус на цілісність, відсутність сколів і видимих місць ударів, пошкодження швів і тд. Будь-який з подібних нюансів говорить про те, що всередині пристрою можуть ховатися тріснуті плати, які вийдуть з ладу в будь-який момент.

     

    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    Товари беруть участь в огляді

    close