preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    Як вибрати пилосос

    news_title

    calendar 09.07.2018

    Всього за кілька років з модною, але не надто практичною іграшки робот пилосос перетворився в зручний і практичний девайс, який не просто купують, але дійсно використовують кожен день замість звичайного аналога, який рекомендують друзям і знайомим.

    Правда, при цьому є і невеликий парадокс: при всій популярності роботів-прибиральників розуміння того, як правильно вибрати підходящу модель, більшість користувачів не знає, спираючись при покупці тільки на поради і досвід знайомих. Якщо ви з їх числа, якщо ви досі не знаєте, який пилосос вибрати, щоб він дійсно звільнив вас від купи домашніх обов'язків – швидше читайте новий Buing Guide від інтернет магазинуFunduk.ua.

    Как выбрать пылесос по характеристикам

    Як вибрати пилосос: основні технічні критерії

    Як і всі інші девайси,робот пилососварто вибирати за його основним характеристикам – саме від них залежить те, наскільки якісно і ефективно пристрій буде справлятися зі своїми завданнями.

    Перший параметр, на який варто звернути увагу при виборі – площа, яку він здатний прибирати. Найчастіше ця характеристика вказується в інформації про пристрій, але якщо магазин з якихось причин не виніс її в табличку з даними, варто звернутися до допомоги продавця-консультанта або почитати технічну документацію.

    При цьому ідеальним буде модель, здатна впоратися з площею трохи більше площі вашої реальної квартири – в такому випадку ви зможете отримати запас по часу роботи пристрою і його «продуктивності».

    До речі, не варто спиратися на поширений міф про те, що розрахувати площа що обслуговується можна по часу роботи (віднявши від нього 10). Цей прорахунок далеко не завжди є правдивим, так що його можна вважати скоріше випадковістю, ніж реальним правилом. Втім, це зовсім не означає, що на час роботи пристрою не варто дивитися – просто краще розглядати обидві характеристики в парі.

    Другий важливий параметр, на який варто звернути увагу – тип встановленої батареї. Найчастіше виробники сьогодні використовують елементи нікель-металлогидридного (Mi-Mh) і літій-іонного (Li-Ion) типу, останнім часом також з'явилися пристрої з акукумуляторами літій-полімерного (Li-Pol) типу, які успішно конкурують з літієво-іонними побратимами.

    Найгірший варіант – вибрати модель з нікель-металогідридні батареї. Такі пристрої швидко розряджаються, вимогливі до зарядки і взагалі мають безліч недоліків.

    Кращим вибором стануть пилососи з батареями Li-Ion типу – їх можна заряджати в будь-який момент, вони споживають небагато енергії, екологічні і безпечні у використанні.

    У Li-Pol елементів живлення є все ті ж переваги, доповнені повною відсутністю займистих речовин у складі (а значить, вони ще безпечніше), ще більшою екологічністю і практичністю. Раніше в числі недоліків цих девайсів називалася невелика ємність, але сьогодні у продажу можна зустрітироботи-пилососиз літій-полімерними акумуляторами на 5000-7000 маг, чого достатньо для прибирання великої квартири або навіть вдома.

    Що стосується мінімальної ємності, вона повинна бути не менш 2000-2500 маг, цього достатньо для повноцінної щоденної роботи в межах звичайної двох - або навіть трикімнатної квартири.

    Как выбрать пылесос по характеристикам

    Третім відповіддю на питання «як вибрати пилосос для дому» стане вибір за обсягом контейнера для сміття. Вибирати по цьому параметру стоїть, спираючись на площу вашої квартири. Зокрема, для дому 50м2 підійде модель ємністю близько 0,5 літра, а для площі в 80-100 метров2 краще вибрати пилосос з контейнером до 1 літра. І, відповідно, якщо ви вибираєте пристрій для великого будинку, вам краще шукати моделі з контейнером підвищеної ємності – найчастіше, це пилососи промислового або напівпромислового типу.

    На якість прибирання також впливає потужність всмоктування – від неї залежить, наскільки чистим буде підлога у вас будинку після того, як робот виконав свої обов'язки.

    Ну, а якщо ви збираєтеся запускати свого помічника, коли ви або ваші домочадці перебуваєте у квартирі, у вас є діти або домашні тварини, варто також звернути увагу на рівень шуму, який виробляє пристрій. Оптимальним варіантом буде модель, що працює на рівні 50 дбі або нижчою, в іншому випадку ви будете чути тихий, але постійний дратівливий звук.

    Система фільтрації. У сучасних моделях використовуються фільтри тонкого очищення (базовий варіант), або HEPA-фільтри, які набагато краще справляються зі своїми завданнями. Як ви розумієте, перевагу краще віддати другим.

    Крім того, в числі характеристикроботів пилососівчасто згадуються їх розміри і вагу. Критичним параметром з усього цього може стати хіба що товщина корпусу, та й то в тому випадку, якщо ви хочете, щоб робот був здатний прибирати під меблями.

    Якщо ви збираєтеся шукати саме таку модель, вам варто звернути увагу на:

    • Philips EasyStar

    • Philips SmartPro Easy

    • Ecovacs DeeBot Slim 2

    • Clever&Clean Slim-Series VPro

    Комплектація робота пилососа рідко згадується в основних характеристиках в магазинах, але вона також заслуговує уваги. В обов'язковому порядку вона повинна включати в себе базу для зарядки, адаптер живлення, фільтр, запасні щітки, а також інструкцію і гарантійний талон. Опціонально, в залежності від можливостей девайса, в коробці можуть також бути дистанційний пульт управління, серветки (для натирачів підлоги), турбощітки для кращого очищення килимів, щітки для чищення пристрою, а також обмежувачі руху і змінні м'які бампери.

    Как выбрать робот пылесос: функции и возможности

    Як вибрати робот пилосос: функції і можливості

    Що ж, якщо ви визначилися з основними технічними характеристиками вашого майбутнього робота-прибиральника, саме час звернути увагу на його функціональність. Сьогодні в пилососах можна знайти кілька десятків різних режимів і функцій, частина з яких - дійсно потрібні і корисні, ну а інші сміливо можна віднести до суто маркетингових фішках.

    Ключові і дійсно важливі режими:

    • Вбудований таймер. По суті, це можливість задати щоденне час роботи пристрою, відстрочити прибирання на певний час, коли вас не буде вдома.

    • Автоматичне розклад. Функція, яка дозволяє звести свою участь в прибиранні до мінімуму: достатньо один раз налаштувати пристрій, і ви більше не будете зобов'язані взагалі згадувати про неї.

      Как выбрать робот пылесос по функциям

    І функції:

    • Тип прибирання. Мабуть, найважливіша з усіх функцій. Бюджетні моделі з базовим набором можливостей здатні здійснювати тільки сухе прибирання (тобто збір дрібного сміття), в той час як більш дорогі моделі здатні виконувати вологе прибирання, чистити килими, паркет або плитку. Якщо у вас вдома є всі типи поверхонь, варто віддати перевагу універсальної моделі.

    • Датчики для орієнтації в просторі. Ідеальним варіантом вважається система з лазерних сенсорів, завдяки яким девайс здатний складати для себе детальну карту навігації. Звісно, такі є тільки в дорогих моделях, так що якщо ви вибираєте серед бюджетного або середнього класу, вам варто придивитися допилососівхоча б з базовим набором – датчиком зіткнення, перепаду висоти, дотику, падіння, зближення (зазвичай доповнено системою плавного гальмування).

    • Здатність долати перешкоди і пороги. Функція, потрібна далеко не в кожній квартирі, але якщо у вас є хоча б невеликі поріжки-роздільники між кімнатами (або ви плануєте переїзд в найближчому майбутньому), варто вибрати модель, яка може долати без яких-небудь труднощів висоту до 15 мм.

    • Наявність м'якого бампера. Його може не бути в комплекті як змінного, але він зобов'язаний бути як основною, встановлений на пристрої. Бампер необхідний, щоб на пилососі і вашої меблів не залишалося слідів зіткнень, подряпин і інших пошкоджень.

    • Крім того, багато виробників сьогодні пропонують моделі з системою навігації, але якщо ви будете вибирати з їх числа, варто брати тільки топові моделі, здатні будувати карту приміщення на основі датчиків (їх ми вже згадували вище). Недорогі пилососи в цій функцією працюють на основі найпростішої, хаотичною навігації, роблять це не дуже добре і можуть губитися по шляху процесі збирання або не доходити до бази, втративши весь заряд.

    • Управління зі смартфона або планшета, можливість вбудовування в систему розумного будинку. На це здатні тільки топові моделі, але ці функції дійсно спрощують користування роботом-прибиральником, дозволяючи змінити роботу пристрою в будь-який момент і з будь-якої точки планети, поспостерігати за процесом збирання по віртуальній карті і багато іншого.

      Как выбрать смарт пылесос

    А ось функції, які вам навряд чи знадобляться:

    • ультрафіолетова лампа для дизинфекции,

    • миття підлоги за допомогою серветки з мікрофібри,

    • прибирання шерсті за домашніми тваринами.

    Остання вважається суто маркетингової фішкою тільки тому, що на це здатні абсолютно всі роботи пилососи, що продаються в Україні сьогодні.

    Зверніть увагу, що функції можуть називатися дещо інакше (але обов'язково – схоже) в залежності від моделі і виробника.

    Как выбрать робот пылесос по цене 

    Вибираємо робот пилосос за ціною

    Як і всі інші гаджети, роботи пилососи поділяються на бюджетні моделі, середній і топовий класи.

    В бюджетному сегменті зібрані пристрої вартістю менше 250 доларів. Вони прибирають не дуже добре, так що підходять людям, далеким від перфекціонізму і бажають підтримувати базовий порядок між ручним збиранням. Далеко не всі пристрої в цьому класі можна запрограмувати, найчастіше вони запускаються в ручному режимі.

    Представники середнього класу коштують від 250 до 700 доларів. Чим вище вартість, тим більший набір функцій ви можете отримати. В цій категорії зібрані моделі не тільки з сухою, але вже і з вологим прибиранням, цілком якісно виконують свої обов'язки. Не знайдете тут ви хіба щосмарт-пилососиі пристрої, розраховані на прибирання великого будинку.

    Топовий сегмент пропонує повний асортимент розумних технологій, максимальне програмування пилососів, купу смарт-датчиків і більшу ефективність прибирання – таку, щоб вам не доводилося це робити самостійно, навіть якщо у вас в будинку є тварина. Простіше кажучи, якщо ви не обмежені у фінансах, вибирати краще саме серед моделей цього типу.

    Ну, а наостанок хочемо запропонувати вам кращі роботи пилососи 2018 року, які ви можете придбати сьогодні в Україні (і вFunduk.uaзокрема:

    • iRobot Braava 390T

    • iRobot Roomba 980

    • LG VR6341LVM

    • SamsungVR20H9050UW

    • Clever&AQUA Clean-Series 1

    • Panda X600 Pet Series

    • Xrobot Air

    • Panda i5

    • Xiaomi Mi Roborock Sweep One

    • iClebo Omega

    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    close