preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    Топ-10 крутих вакуумних навушників

    news_title

    calendar 11.04.2018

    Внутрішньоканальні навушники – одна з найпопулярніших категорій техніки. Їх купують взимку (зручно носити з шапкою) і влітку (не так спекотно, як у накладних). Загалом, як не крути, а без них не обійтися. І якщо раптом у вас ще немає таких або ви роздумуєте про зміну на нову модель – вам точно знадобиться ця стаття. В ній ми, редакція блогу інтернет магазинуFunduk.ua, зібрали 10 найцікавіших моделей на будь-який смак і гаманець.

    Beats Powerbeats 3 Wireless.jpg

    Beats Powerbeats 3 Wireless

    Навушники від Beatsне потребують представлення – це одні з найбільш потужних з точки зору звуку в цілому і баса моделей на ринку. Але навіть на їхньому тлі Beats Powerbeats 3 Wireless виділяється своїми можливостями. У цій моделі використані окремі акустичні головки для високих і низьких частот, вона здатна пропрацювати до 12 годин без дозарядки, оснащена зручним фіксатором для точного підстроювання розміру, надійно коннектітся до джерела звуку по Bluetooth і не боїться вологи та поту. Загалом, як не крути, а чи не найкращий варіант для фанатів активного способу життя.

    Shure SE425.jpg

    Shure SE425

    Втім, є й інші варіанти для фанатів потужного дорого звуку. Наприклад, Shure SE425. Ця модель побудована на двох арматурних випромінювачах у кожній «чашці», здатних чудово справлятися з високими і низькими частотами. Баси виходять м'якими, обволікаючі. Так що цю модель точно варто рекомендувати тим, хто любить класику.

    Крім цього, в числі достоїнств Shure SE425 варто відзначити крутий дизайн з прозорими корпусами, комфортну посадку і відмінну звукоізоляцію. Ну а не підійдуть ці навушники явно тим, хто шукає бездротову модель.

    Xiaomi Piston 4.jpg

    Xiaomi Piston 4

    Думаєте, якісне звучання є тільки у дорогих моделей? Помиляєтесь! Ця дівчинка за 20 доларів здатна покласти на лопатки в рази більш дорогих конкурентів. А вся справа в тому, що всередині Piston 4 стоять два випромінювача – класичний динамічний драйвер і арматурний. У підсумку, вона круто охоплює середні і високі частоти, нехай і не так ідеально, як Shure SE425, і доповнює їх потужними басами.

    Виглядає ця модель, звичайно, трохи простіше перших двох пристроїв в нашому топі, але все ж дуже симпатично – тут їй грають на руку металеві корпуси. При цьому Xiaomi Piston 4 ще й відрізняються зручною, надійною посадкою у вухах.

    Campfire Audio Jupiter.jpg

    Campfire Audio Jupiter

    Продовжуючи темукрутих аудіофільських навушників, поспішаємо розповісти про Campfire Audio Jupiter. Її легкість і компактність відразу ж впадають в очі, але повірте – це зовсім не головне достоїнство. Головне полягає в тому, що всередині цих навушників стоїть по дві пари драйверів: перша видає ВЧ, друга обігрує середні і низькі частоти. Чутливість Jupiter – 114 дБ, опір – 35 Ом, а частоти виходять навіть за рамки людського слуху. За своєю АЧХ ця модель вважається однією з кращих у світі.

    Ну, а якщо цього мало, ось вам ще кілька плюсів: міцні алюмінієві корпуси, змінний шнур з різними джеками підключення (в тому числі 2,5 мм), три варіанти амбушюрів (з пінки, силікону і з фільтрами) різних розмірів і стильний вигляд.

    Westone UM PRO 30.jpg

    Westone UM PRO 30

    Вам ще не набридли аудіофільскі моделі? Тоді ловіть трехдрайверного монстра Westone UM PRO 30, в якому встановлено по одному випромінювача на кожен сегмент частот – середній, високий, басовий. Причому драйвера тут не аби які, а з балансної арматурою, високим импендансом в 56 Ом і чутливістю до 124 дБ.

    В комплекті 5 пінок і стільки ж силіконових насадок, які дозволяють домогтися ще й відмінного шумозаглушення.

    Marshall Mode EQ.png

    Marshall Mode EQ

    Тим, хто любить поважче, варто звернути увагу на Marshall Mode EQ. Ця модель явно зроблена з упором на баси, при цьому вони не забивають собою всі звучання, а просто природним чином домінують. Звучання виходить цілісним, збалансованим, живим і дуже об'ємним.

    Крім того, в числі плюсів цихнавушниківпо-справжньому крута пасивна ізоляція від шумів, відмінна посадка у вухах і фірмовий дизайн.

    LG HBS-500.jpg

    LG HBS-500

    Формат«навушники-намисто»набирає обертів, стаючи все більш популярному. І в ньому з'являються не просто зручні, але ще і дійсно якісні з точки зору звучання моделі. Наприклад, LG HBS-500 – вона видає соковитий і якісний звук, з вираженими басами, чистими високими і проробленими середніми частотами. При цьому сам пристрій сидить як влите, не створюючи дратівної стороннього шуму і здатний працювати до 9 годин поспіль – більш ніж пристойно для цього класу стіна.

    Koss Spark Plug.jpg

    Koss Spark Plug

    Пік популярності Koss пройшов років десять тому, але у цього бренду ще залишилися круті за звучанням моделі спрямованого типу. Принаймні, на Koss Spark Plug точно варто звернути увагу всім тим, хто любить танцювальні треки. У цій моделі встановлені потужні динаміки, вона відрізняється високою чутливістю, здатна передавати глибокі баси і відмінні середні частоти, чудово справляється з вокалом і динамікою.

    Sony MDR-EX255AP mic.jpg

    Sony MDR-EX255AP mic

    Фанатам класики і традиційних драйверів з вираженим відтворенням басів варто звернути увагу на Sony MDR-EX255AP mic. Непримітна зовні модель насправді гарна по звучанню: вона не тільки відчутно «басіт», але ще і чудово відпрацьовує динаміку, не ігнорує високі і середні частоти і просто відмінно сидить у вухах.

    Razer Hammerhead V2.png

    Razer Hammerhead V2

    Вимоги геймерів донавушникамсуттєво відрізняються від потреб меломанів – на перше місце тут виходять не насиченість і точність частот, а якість позиціонування і обсяг. А мобільний геймінг явно не стоїть на місці. Так що ми вирішили приділити в нашому топі увагу ще й ігрових моделей. Найкращою в цьому сегменті виявилася Razer Hammerhead V2 – легка, з вираженим геймерським дизайном, якісним шумозаглушенням і дійсно відмінним ігровим звуком. З її допомогою можна орієнтуватися в грі за звучанням, спілкуватися з друзями і соратниками по команді і відрізняється збільшеним запасом гучності – щоб ви чули все необхідне навіть у запалі битви.

    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    Товари беруть участь в огляді

    close