preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    Огляд планшета ASUS Transformer Mini T102H

    news_title

    calendar 03.12.2016

    Є таке поширене думка, що всіпланшетизовні схожі між собою, як близнята-брати і відрізняються тільки логотипами і дрібними деталями. На щастя, все виглядає не настільки сумно: є й оригінальні пристрої – та зовні красиві, зручні і функціональні.

    Один з таких гаджетів і потрапив до нас на тестування: планшет ASUS Transformer Mini T102H. Чим він відрізняється від інших і чому так гарний – читайте в нашому огляді.

    Дизайн

    ASUS Transformer Mini T102H – планшет загадковий. Якщо дивитися на нього без ріднихаксесуаріві суто з фронтальної панелі – ну ось планшет і планшет! Ну, хіба що рамка-окантовка тут не традиційно чорна, а біла.

    DSC09005.JPG

    Задня панель – більш оригінальна. По-перше, виробник використав для її оформлення повністю матовий пластик. Так що планшет не ковзає в руках, що дуже цінно для портативного пристрою; на ньому не залишається відбитків пальців, так і подряпини і потертості видно не так сильно, як на глянцевих пристроях.

    DSC09015.JPG

    Друга відмінність від звичного вигляду – відсутність тиловий камери (тут є тільки фронталка). На її місці розташований дактилоскопічний сенсор, який дозволяє запаролити доступу по відбитку пальця.

    DSC09011.JPG

    Немає на задній панелі і динаміків, замість цього нижня її частина використана під відкидну ніжку. Власне, в цьому і полягає одне з головних достоїнствпланшетаASUSTransformer Mini.

    DSC09013.JPG

    Ніжка тут не просто якась, вона прикріплена на міцних шарнірах, які здатні відкриватися максимально широко – настільки, щоб пристрій практично лежало на столі. Шарніри дуже тугі, так що міняти положення ніжки доводиться двома руками, але зате можна бути впевненим, що навіть при активній роботі з сенсорним екраном пристрою воно не впаде.

    Ніжка і задня панель виконані з металу, що також надає конструкції міцність і надійність.

    DSC09019.JPG

    Що стосується динаміків, вони винесені на бічні панелі, з нижню їх частину. Виходить, що канали добре рознесені між собою, так що стереоефект виходить якісним. Звучання – гучна, насичена, цілком приємне для такого компактного пристрою.

    DSC09018.JPG

    Бічні панелі також використані для регулятора гучності (на правому торці) і роз'ємів (на лівому): тут зібрані microHDMI, microUSB, аудіопорт і повноцінний USB, який можна використовувати для аксесуарів і зовнішніх накопичувачів.

    DSC09021.JPG

    Слот длякарти пам'ятіі кнопку включення виробник виніс на верхню панель. На останньому місці – два виходи для мікрофонів.

    Нижня панель повністю вільна від елементів керування та роз'ємів, і це не дивно. У комплекті з ASUS Transformer Mini T102H поставляється клавіатура-чохол, яка є другим його гідністю.

    DSC09028.jpg

    З її допомогою простий і звичайний планшет перетворюється в компактний ноутбук.

    DSC09025.JPG

    Кріпиться клавіатура до пристрою за допомогою магніту – настільки потужного, що ASUS Transformer Mini T102H можна тримати за неї, і основний модуль не відвалиться. Прімагнічиваєтся він з легкістю і відразу ж на потрібне місце, «прилаштовувати» й підправляти з'єднання не доводиться. При цьому відключається при необхідності аксесуар досить легко.

    Як мінус такої конструкції, можна назвати її не самий малий вага – 790 г з клавіатурою (без неї – 535г), а також більшу за планшетним мірками товщину – 13мм. Правда, в реальності ці цифри не здаються такими вже страшними: ASUS Transformer Mini не відчувається «цеглою» ні в руках, ні в сумці.

    DSC09022.JPG

    Загалом, мінус якщо і є, то цілком умовний. А в іншому все відмінно. При діагоналіпланшетавсього 10,1 дюйма і відповідних розмірах клавіатури виробникові вдалося зробити її зручною. Кнопки тут дрібні, але дуже добре відмінні під пальцями, з чітким ходом, так що відразу ж після покупки планшета можна набирати на ньому тексти «навмання» і не боятися купи помилок.

    DSC09023.JPG

    Тачпад також зручний. Він ненабагато менше, ніж у ноутбуків, кнопки, вбудовані в загальну панель, але за рахунок чіткого спрацьовування з клацанням-кліком працювати зручно.

    DSC09006.JPG

    У закритому стані клавіатура виконує роль чохла, що захищає фронтальну панель і екран. Що приємно, на екрані не залишається подряпин або слідів від кнопок; немає тут і люфту, здатного дати просочитися під кришку дрібним частинкам і залишити подряпини.

    На тлі всіх цих достоїнств екран ASUS Transformer Mini виглядає простакувато. Тут немає нічого оригінального і незвичайного, звичайний середньостатистичний дисплей: при діагоналі 10,1 дюйма він працює з роздільною здатністю 1280х800 пікселів, якщо придивитися, мжно розглянути окремі пікселі, але в цілому картинка приємна по чіткості.

    Матриця – IPS, з широкими кутами огляду і гарною насиченістю кольору. Проблеми є лише з запасом яскравості: при яскравому світлі навколо дисплей починає блякнути, так що насолодитися картинкою стає складно, але от працювати і читати тексти – все ще можливо без проблем і ускладнень.

    Сенсорна частина дисплея – також без особливостей. ASUS Transformer Mini добре і швидко реагує на дотики, підтримує мультитач, помилок в спрацювання за весь час тестування не помічено.

    Можливості

    У плані функціональності ASUS Transformer Mini ближче до ноутбуків, ніж до планшетів. Він працює на основі Windows 10, тобто ви відразу ж отримуєте доступ до всіх тих же програмах, що і на комп'ютері.

    «Залізна» частина у нього також ноутбучна: процесор Intel Atom x5-Z8350 (1,44 ГГц), його доповнює 4 ГБ оперативної пам'яті і 128 ГБ постійної флешової. Графічні задачі, як можна здогадатися, покладено на інтегроване в процесор відеоядро.

    Вже по одній тільки конфігурації можна сказати, що це пристрій – наймогутніше і навряд чи його можна рекомендувати тим, хто збирається грати, обробляти відео або фотографії. А ось для повсякденних задач, навчання або роботи, сидіння в социалочках і перегляду відео потужності ASUS Transformer Mini більш ніж достатньо.

    pcmark1-770x457.png

    Власне, про це ж говорять і результати тестування PCMark.

    pcmark_battery.png

    Враховуючи компактність планшета, продуктивність для нього явно не так важлива, як автономність. І ось тут ASUS T102H не підкачав. При заявлених 11 годинах роботи він здатний витримати: 7 годин перегляду відео, 9,5 годин спілкування в соцмережах, листування поштою, роботи над статтею, відтворення музики – загалом, всього того, що входить у поняття «повсякденне використання». У тестовій утиліті планшет протримався майже 8 годин.

    Підсумки

    ASUSTransformerMini T102H став одним з тих пристроїв, які дуже і дуже не хочеться повертати з тестування. З ним дійсно зручно, він дуже практичний для тих, хто звик працювати на ходу або весь день переміщатися по місту, але при цьому залишатися в робочому стані. Можна із зручністю розташуватися де завгодно, не згадувати про необхідність зарядки батареї, не паритися про те, що пристрій буде важко носити з собою або воно може постраждати, якщо його не надто акуратно покладеш в сумку. Простіше кажучи, білки дуже рекомендують цей планшет і на повному серйозі заявляють: ASUS Transformer Mini T102H – реально міцний горішок!


    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    close