preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    Огляд репитера TP-Link WR702N

    news_title

    calendar 05.04.2016

    При згадцібездротового маршрутизаторав уяві виникає образ хоч і не громіздкого, але стаціонарного апарата — наїжилося антенами і оточений навколо мережевими кабелями. Але є пристрої, які руйнують цей усталений стереотип: компактні, акуратні і мобільні. Такі, як герой сьогоднішнього огляду TP-Link WR702N.

    IMGP6001.png

    Те, що маршрутизатор невеликий, стає зрозуміло при першому погляді на його упаковку — в такий коробок щось велике і не поміститься. А розпакувавши пристрій, розумієш, що обмануті очікування і воно ще менше. Адже крім самого маршрутизатора в упаковці знаходиться блок живлення, USB кабель, Ethernet кабель, інструкція, компакт-диск з додатковими матеріалами. За фактом його габарити порівнянні з комплектним блоком живлення.

    Зовнішність

    IMGP6002.png

    Розглянемо TP-Link WR702N детальніше. Це дуже компактний девайс з трохи девчачьим дизайном. Округлені кути, біла окантовка і верхня поверхня пастельно-блакитного кольору — за незнання його можна прийняти за пудреницю або коробочку з тінями. Але під такий дуже милою зовнішністю ховається вкрай корисне і технологічне пристрій.

    IMGP6004.png

    З роз'ємів на корпусі є тільки суміщений порт Lan/Wan, призначення якого залежить від вибраного режиму роботи, і гніздо Мікро-USB по якому здійснюється харчування гаджета.

    IMGP6006.png

    Також на одній грані з роз'ємами примостилось отвір, під яким ховається кнопка скидання налаштувань цього гаджета.

    IMGP6009.png

    IMGP6008.png

    Останній штрих — яскравий синій світлодіодний індикатор, розміщений на верхній панелі пристрою.

    Можливості

    Незважаючи на невеликі габарити, TP-Link WR702N вміє багато чого. По-перше, він може виступати в роліточки доступу, забезпечуючи бездротовим клієнтам доступ до провідного інтернету. Тобто, якщо у вас вдома вже є дротова мережа, за допомогою WR702N ви можете підключити до неї і бездротові пристрої.

    IMGP6010.png

    По-друге, він може бути повноцінниммаршрутизаторомкрім роздачі забезпечуючи управління адресацією в бездротовій мережі і захист від зовнішніх загроз. Його можна використовувати як у себе вдома, просто приєднавши до дроту, що йде від провайдера. Так і в подорожах, організувавши свою власну локальну Wi-Fi мережу на основі готельного проводового підключення (яке зазвичай істотно дешевше ніж бездротове)

    По-третє, він може виконувати функції повторювача, покращуючи покриття бездротової мережі в точках з поганим прийомом. Настроївши цей режим один раз, можна за необхідності встановлювати WR702N десь між «великим» маршрутизатором і місцем з невпевненим прийомом сигналу, і отримувати сталий підключення на прийнятній швидкості. Або ж, за допомогою декількох повторювачів, можна покрити мережею велику квартиру або будинок, не займаючись прокладанням кабельної мережі. В цьому плані зручно, що у повторювача залишається активним Ethernet порт, який стане в нагоді для підключення пристроїв без Wi-Fi.

    По-четверте, його можна використовувати як зовнішню бездротову мережеву карту для гаджетів оснащених тільки мережевим портом. Причому в останньому випадку доступно два режими — клієнт і міст. У першому TP-Link WR702N приховує підключений пристрій від інших клієнтів у зовнішній мережі. А в другому — дає йому рівноправний доступ в загальну мережу.

    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    prev next
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news

    Налаштовується маршрутизатор за допомогою простого і зрозумілого веб-інтерфейсу, що проводить вас раз ручку по всіх кроків налаштування. Потрапити на його можна, підключивши маршрутизатор по дроту та зайшовши на адресуhttp://tplinklogin.net. Якщо ж ви відмінно розбираєтеся у всіх тонкощах налаштування мережевих пристроїв. У цьому ж веб-інтерфейсі можна покопатися в основних параметрах, для отримання найбільшої швидкості доступу. Адже у плані підтримуваних технологій TP-Link WR702N нічим не поступається своїм повнорозмірним братам.

    Поряд з компактністю, приємним бонусом є використання стандарту USB для забезпечення живлення маршрутизатора. Це дозволяє не брати з собою в дорогу його рідний блок живлення, а просто підключати його до ноутбука, зовнішнього акумулятора або зарядного пристрою смартфона. Така гнучкість робить TP-Link WR702N відмінним рішенням для подорожей.

    Висновок

    IMGP6011.png

    Якщо раніше набір необхідних речей «на всяк випадок» обмежувався паракорд-браслетом, кресалом і ножем, то в сучасних реаліях в нього можна включити і TP-Link WR702N. Цей мініатюрний маршрутизатор стане в нагоді вам і вдома, і в гостях, і в подорожах. А також в будь-який момент, коли ви відчуєте, що потрапили в дику природу з точки зору доступу до мережі. Адже якщо перші три предмета дозволяють з підручних засобів створити укриття і міні-домашнє вогнище для вас. То TP-Link WR702N забезпечить щось подібне для всіх ваших бездротових пристроїв.

    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    close