Товари DC

Сортувати за:

+35 ГРН  

-23 ГРН  

label
Код товару: 207 246 018
349 грн

+180 ГРН  

-315 ГРН  

Для даного товару доступна оплата частинами від ПриватБанк 7
Код товару: 236 245 280
1 800 грн

+110 ГРН  

-193 ГРН  

Для даного товару доступна оплата частинами від ПриватБанк 7
Код товару: 236 245 274
1 100 грн

+180 ГРН  

-157 ГРН  

Для даного товару доступна оплата частинами від ПриватБанк 7
Код товару: 207 245 136
1 799 грн

+58 ГРН  

-102 ГРН  

Код товару: 236 244 846
575 грн

+58 ГРН  

-102 ГРН  

Код товару: 236 244 847
575 грн

%26

Код товару: 236 244 842
499 грн 675 грн

%26

Код товару: 236 244 838
499 грн 675 грн

+68 ГРН  

-119 ГРН  

Код товару: 236 244 837
675 грн

+50 ГРН  

-88 ГРН  

Код товару: 236 244 835
499 грн

Фанати коміксів, ми запрошуємо вас в гості на цю сторінку інтернет магазину Funduk.ua! Тут ви знайдете неймовірно велику кількість фанових товарів з усіма мешканцями всесвіту DC Comics - причому не тільки топовими і розкрученими, але і менш популярними.

Хто такі DC Comics?

DC - одна з найбільших в світі компаній - видавців коміксів, заснована практично сто років тому (в 1934 році). Причому випуском мальованих супергеройських новел вона займалася з самого початку, і саме це було її профільною діяльністю протягом всієї історії існування. І, ми сподіваємося, так воно і залишиться далі.

Правда, свою назву компанія отримала не одразу. Першим її «ім'ям» було National Allied Productions, а почав видавець з великого випуску журналу New Fun: The Big Comic Magazine, в якому були зібрані різні історії про нікому не відомих в той час персонажів. Другим випуском став New Comics, а за ним з'явилася і серія Adventure Comics, яка проіснувала до 1938 року, а потім переродилася в Detective Comics, що і дала в підсумку знайому нам назву - Detective Comics, Inc.

Коли ж з'явилися знайомі нам герої? Це сталося років десять від зародження коміксів від ДС як таких. Першими «касовими» персонажами стали Капітан Марвел, Супермен і Бетмен. Саме вони отримали масову популярність і не втрачають її до сих пір.

Ну, а взагалі на рахунку у DC Comics кілька десятків, а то й сотень героїв, дивіться самі:

Супермен, Бетмен, Чудо-жінка, Зелений Ліхтар, Флеш, Аквамен, Шазам, Людина-яструб, Зелена стріла, Джон Костянтин, Затанна, Болотна тварина, Вогняний Шторм, Чорна Канарейка, Старфаер, Найтвінг, Бетгьорл, Супергёрл, Марсіанський Мисливець, Атом , Спектр, Кіборг, Роршах, Робін, Бустер Голд, Синій Жук, Джеймс Гордон, Рейвен.

І це ще не все. Адже у ДС є ще злі генії, список яких не набагато менший, та й по харизматичності вони не поступаються позитивним персонажам: Джокер, Лекс Лютор, Жінка-кішка, дарксайд, Ра'с аль Гул, Детстроук, Харлі Квінн, Синестро, Професор Зум , Чорний Адам, Лобо, Дедшот, Бейн, Капітан Холод, Червоний ковпак, Опудало, Отруйний Плющ, Містер Фриз, Кілер Фрост, Дволикий, Пінгвін, Глиноликий, Загадочник, Хаш, Бізарро, Повелитель Океану.

А ще є різноманітні супергеройські організації - такі як Ліга Справедливості, Товариство Справедливості Америки, Темна Ліга Справедливості, Юні Титани, Хранителі або всім відомий Загін самогубців. Загалом, розгулятися точно є де, і ми впевнені - серед усіх них у вас точно є як мінімум парочка улюбленців.

Де знайти крутий Мерч для фанатів DC Comics?

Багато героїв – це у першу чергу багато крутого мерча для фанатів. Його випускає і сама DC, і сторонні виробники. Тому ви завжди можете знайти саме те, що вам потрібно. Можете колекціонувати фігурки, статуетки або плюшеві іграшки супергероїв і лиходіїв з всесвіту DC; ну або віддати перевагу більш практичним речам - наприклад, футболкам, теплим худі і курткам, рюкзакам або навіть декору і пристроям для вашого дому.

Що не менш приємно, заради всього цього різноманіття вам зовсім не потрібно з головою зариватися в інтернет, шукати сайти, які доставляють товари до нас в Україну або зв'язуватися з посередниками. Все потрібне і найкрутіше зі світу фанатського мерча і аксесуарів DC Comics вже є тут, прямо в центрі України! Приїжджайте до нас, в шоуруми і магазини Funduk.ua і розгляньте всі ці товари детально на власні очі, помацайте власними руками. Ну або залишайтеся на цій сторінці і замовляйте те, що вам сподобається найбільше.

Для того щоб вам було простіше орієнтуватися у великій кількості товарів, ми додали фільтри по категоріях: просто клацайте на них, і ви отримаєте доступ до найпопулярніших категорій:

  • Футболки з персонажами DC Comics
  • Брелоки, бейджи і значки з супергероями DC
  • Чашки, подарункові набори і навіть лампи
  • Колекційні і екшен фігурки
  • Чарівні плюшеві іграшки серії DC Comics
  • І, звичайно ж, самі комікси і книги, які перенесуть вас у всесвіт DC!

До речі, якщо ви любите комікси і не тільки від ДС, то обов'язково залишайтеся з нами, а ще краще - відвідайте наші інші сторінки, на яких ви знайдете героїв коміксів Марвел і інших популярних поп всесвітів.

Згорнути