preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    Як почати стрім: поради новачкам

    news_title

    calendar 12.11.2018

    Продовжуємо поповнювати наш техноблог корисними статтями для геймерів і стримерів, і сьогодні у нас на черзі докладний мануал для стримерів-новачків, в якому ви знайдете все те, що потрібно, щоб організувати власний видеоигровой ефір і на що звернути увагу, щоб досягти популярності.

    Якщо ви збираєтеся стримить найближчим часом, додавайте статтю в закладки і подсматривайте, чи не пропустили ви чого.

    Виберіть тематику

    На жаль, але стати популярним сьогодні – вже не так просто, як кілька років тому. Зараз існує вже багато якісних каналів з ігровим ефіром, автори яких відточили свої навички і довели їх до ідеалу.

    Але це зовсім не означає, що ніша зайнята вже повністю. Ви запросто можете знайти своєї місце на youtube або twitch, якщо правильно зорієнтуєтеся в тематиці. Шукайте власну незайняту нішу – таку в якій трансляції ведуть не надто досвідчені автори, де їх мало або взагалі немає. Це можуть бути рідкісні ігри або свіжі аддони, додаткові надбудови над іграми або навіть просто – нові проекти, на які ніхто ще не встиг звернути особливої уваги отримати до них доступ.

    Можна і зловити хайп, отримавши одним з перших доступ до нової версії гри ще до релізу. Так ви привернете до свого каналу додаткову увагу від геймерів, які тільки чекають виходу гри і готові дивитися абсолютно всі відео про підготовку проекту. Таким чином, ви зможете отримати популярність і перегляди. А ще – отримати донати від тих, хто дізнався з відео нову цінну інформацію.

    Труднощі тут полягають тільки в тому, що новому стримеру отримати делюкс - або прес-доступ до гри до її виходу не так вже й просто – вам доведеться докласти чимало зусиль на початковому етапі. Але якщо вірити в себе, то все рано чи пізно вийде.

    Якщо з упевненістю в собі і спілкуванням у вас не дуже, ви можете зробити свій канал, присвячений більш простий тематики. Наприклад, ви можете стримить ретро-ігри, j-rpg або квести, розкриваючи в них складні загадки. Наприклад, Myst свого часу минуло не так вже багато геймерів – багато засипалися на частини завдань, і з задоволенням дізнаються, як їх вирішити. І ви можете допомогти їм це зробити.

    Ну і невеликий порада наостанок: робіть відео не просто зі своїм проходженням, але і з розкриттям основних фішок, ігрових аспектів і особливостей геймплея. Те, як ви граєте – людям набагато менш цікаво, ніж те, що вони отримають, якщо будуть грати теж.

    І ще один момент. Перед тим, як стримить, зробіть «тестове проходження гри: навряд чи глядачам буде цікаво дивитися, як годину ви б'єтеся над вирішенням загадки у квесті або раз за разом вмираєте в шутері.

    Наушники для стрима.jpg

    Тренуйте дикцію

    Що відрізняє великий ТВ-канал від містечкового, а популярну стім-трансляцію від провальною? Поведінка автора в кадрі, його акуратний зовнішній вигляд і, звичайно ж, дикція. Повірте, навіть сама цікава інформація не буде сприйматися глядачами і вони не будуть дивитися на вас, якщо ви говорите невиразно, часто використовуєте «паразитні» слова або «экаете».

    Простіше кажучи, якщо ви хочете, щоб на вас дивилися, вам доведеться гарненько попрацювати над своєю промовою і дикцією, стежити за словами і, можливо, навіть писати попередньо текстівки – щоб не губитися під час стима.

    Тільки не здумайте читати їх з листка. Ви можете непомітно повісити перед очима підказки, але не більше того.

    Попрацювати доведеться і над емоціями. Адже ви не можете поводитися в кадрі як нежива статуя – ви просто зобов'язані реагувати на те, що відбувається в грі. Причому реалістично, а не награно, надмірно і фальшиво. Так що обов'язково попрацюйте над тим, щоб якісно видавати злість, страх, захоплення, радість і інші поширені емоції. Так, це складно, але без цього вам не вийти на один рівень з топовими стримерами.

    Веб камера для стрима.jpg

    Яке обладнання необхідно

    Третя важлива складова якісної трансляції – ваше обладнання. Ми вже не раз писали про те, наскільки важлива технічна складова, і це дійсно так. Навряд чи у вас вийде зробити якісний стрім на ютуб або твич без відмінноюмиші і клавіатури, камери, мікрофона інавушників. Обов'язково враховуйте і потужність комп'ютера – вона повинна бути достатньою, щоб тягнути і гру на високих fps обробку стріму, і всі інші важливі дані. Докладні мануали по вибору заліза і стримерских аксесуарів ви можете знайти у наших статтях:


    Яке ПЗ потрібно, щоб не лагал стрім

    Пам'ятайте, що одним тільки залізом справа не обмежується, і вам обов'язково потрібно провести ретельну налаштування свого програмного забезпечення. Зазвичай стримери використовують Xsplit Broadcaster і Open Broadcaster Software (OBS), причому перевага віддається другий – безкоштовною і більш гнучкої настройки.

    Підготуйтеся до того, що вам доведеться витратити на попереднє виставлення параметрів пару годин, а потім стежити за налаштуваннями, щоб домогтися реально високої якості вашогостріму, без лагів і підвисань. Як це зробити – дивіться в нашому докладному мануалі, там ми розписали все до найдрібніших нюансів.

    Ще одна утиліта, яка вам знадобиться - Twitch Inspector. З її допомогою ви зможете відстежити, наскільки якісним технічно вийшов ваш стрім, не проводячи тестування на реальних глядачах.

    Сделайте оригинальное оформление своего канала.jpg

    Придумайте оформлення каналу

    Хочете, щоб вас не просто дивилися, але поверталися на ваш канал знову? Будьте впізнаваними. Для цього треба не тільки підтримувати вибраний стиль спілкування, але і як слід оформити власну сторінку на ютуб або твич. Головне – не перестарайтеся. Не треба робити купу гифок і блестяшек, замовляти дизайн у крутих дизайнерів. У моді мінімалізм, так що ви легко впораєтеся.

    Головне правило полягає в тому, щоб використовувати впізнавану атрибутику обраної вами ігри або ігри, легко читаються великі шрифт і полегшені картинки – щоб не забивати канал користувачів.

    Розберіться з донатами

    Ну і нарешті те, заради чого все затівається – слава, популярність і гроші. Обов'язково розберіться з тим,як працює система монетизаціїна twitch і youtube, щоб отримувати жвавіше грошики за те, що ви робите.

    Пам'ятайте, що тільки частина прибутку йде в якості донатов, а все інше ви можете отримати за допомогою контекстної реклами. Загалом, обов'язково налаштування рекламу так, щоб вона допомагала вам заробляти, але не заважала користувачам дивитися ваші стріми. Ну і а при рекламі товарів від меценатів варто робити її максимально органічною, щоб вона не дратувала глядачів, а, навпаки, викликала бажання придбати товар, який ви пиарите.

    І ще – рано чи пізно вам доведеться завести гаманець для донатов, так що зробіть це відразу. Раптом вам пощастить і щедрий глядач трапиться вже в перші дні існування вашого стріму.

    Коментарі

    Всього : 1 коментар

    Guest

    03.04.2023

    Фууу

    Схожі огляди

    close