preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    Огляд ігровий клавіатури EpicGear Defiant і аксесуарів для неї

    news_title

    calendar 18.07.2018

    У виробників ігрової периферії спостерігаються дві дуже помітні крайності. Вони або намагаються зробити максимально просте і живуча пристрій, або випускають дуже ніжний і сверфункциональный комбайн. Звичайно є і пристрої прагнуть до «золотої середини». Але все одно виробники кидаються від простого до складного і назад, нерідко спантеличуючи покупців чимось зовсім вже незвичайним. Ось, приміром, як EpicGear зі своєю клавіатурою Defiant і її екосистемою.

    Звезда набора - клавиатура

    Відразу обмовимося. Хоч у заголовку статті і зазначена клавіатура EpicGear Defiant та її аксесуари, це скоріше огляд урізаною версією набору 50Cal Gaming Set – кейсу з набором ігрової периферії виробника. Але у нас він без навушників, без мишки з килимком і без тримача дроти. Тобто є, по суті, кейс і вся «клавіатурна частина набору.

    Зовнішній вигляд і ергономіка

    EpicGear DeFiant

    Почнемо з EpicGear Defiant. На перший погляд ця модель мало чим відрізняється від класичних ігрових механічних клавіатур. Алюмінієвий корпус став де-факто стандартом для рішень претендують на увагу серйозних геймерів. Поза ноутбучного світу, наявність цифрового блоку клавіш залишається стандартною опцією. Єдине відступ від зовнішнього образу «зовсім простий» клавіатури, це коліщатко поруч з індикаторною смужкою (з його допомогою можна швидко регулювати системну гучність).

    удобное колесико регулировки громкости

    Ергономіка клавіатури в базовому варіанті теж цілком звична і звичайна. У клавіш стандартні розміри, зі стандартними відстанями між ними і знайомою формою. Перемикачі не Cerry, а аналог серії Blue – тобто з характерним гучним клацанням і тактильним відгуком під час спрацьовування. Такі перемикачі відмінно підходять для роботи з текстами, але звуки «кулеметних черг» при швидкого друку, будуть розполохувати ваших домашніх не гірше ніж стрілянина з військових екшенів виведена на колонки.

    Клавиши в EpicGear DeFiant очень удобны. К тому же есть и украинская раскладка!!!

    Але попри перше враження, перед нам справжня модульна клавіатура. Так, на ній немає зайвих контактних роз'ємів, але якщо придивитися, то на боковинах можна помітити невелике пази. Плюс лист алюмінію на фронтальній панелі трохи виступає по краях EpicGear Defiant, як у вбудованої кухонної техніки.

    Обратная сторона клавиатуры

    Цей виступ і пази якраз і використовуються для кріплення модулів. У нашому наборі, крім кейса, виявилося чотири таких доповнення. Це боковини для збільшення нахилу клавіатури, хаб з мультимедійними клавішами, ергономічна підставка для лівого зап'ястя і набір перемикачів. Пройдемося по них трохи детальніше.

    При вглялде сбоку пазы для крепления модулей видны как на ладони

    DeFiant Adjustable Side Stands

    DeFiant Adjustable Side Stands

    Дві помаранчеві боковинки фіксуються на засувках (можна дуже швидко приєднати і так само швидко зняти). У складеному стані піднімають клавіатуру на такий же кут, що й вбудовані в неї розкладні ніжки. Самі по собі ці боковини дають +100 до стійкості, так як не випадково можуть скластися (як їх вбудований аналог). Крім стійкості ми отримуємо додаткову лінійну регулювання кута нахилу клавіатури. В куточки вбудовані висувні ніжки, але вони не двопозиційні, а з плавним регулюванням висоти. Так що підібрати ідеальний кут нахилу — не проблема.

    DeFiant Tournament Palm-rest

    DeFiant Tournament Palm-rest

    Після підняття EpicGear Defiant на куточках, нахил клавіш стає зручніше, але при довгій грі кисть лівої руки починає швидше втомлюватися. Для вирішення цієї проблеми і стане в нагоді підставка під кисть. Вона являє собою велику фігурну силіконову поверхню, яка спеціальний паз надівається на ребро клавіатури і фіксується суто завдяки вазі вашій долоні і сили тертя.

    DeFiant Tournament Palm-rest с обратной стороны

    DeFiant Multi-Function Rear-Mount Bumper

    Цей модуль системи націлений не тільки на поліпшення ергономіки клавіатуру, а ще й додає їй трохи функцій. Насправді під цією назвою ховається три різних версії пристрою і до нас на тест потрапила найпростіша — з набором мультимедійних клавіш і одним USB роз'ємом. У більш просунутої моделі крім цього є ще роз'єм USB 3.0 і гнізда для навушників і мікрофону. А в топової до них додається роз'єм USB Type C.

    DeFiant Multi-Function Rear-Mount Bumper

    «Бампер» кріпиться до верхньої межі клавіатури і добре вливається в ігрову систему. Правда є один нюанс — він займає ще один порт USB – розплата за відсутність зайвих коннекторів на корпусі самої клавіатури.

    EG MMS Switch Pack 24

    EG MMS Switch 24 Pack

    Якщо всі інші доповнення кріпляться зовні клавіатури, то цей елемент модульної системи розкриває ще одну грань EpicGear Defiant. Це набір з 24 клавіатурних перемикачів. За вісім перемикачів кожного з доступних для системи EG MMS видів. Вони марковані кольорами: Фіолетовий - стандартні для цієї моделі клацають кнопки, помаранчеві - клавіші без тактильного і звукового відгуку, з такою ж силою натискання що і у фіолетових, і сірі - більш "тугий" аналог помаранчевих.

    50cal

    50cal

    Ефектно виглядає жорсткий пластиковий кейс можна пристосувати під що завгодно. В нашому випадку, внутрішні ущільнювачі призначені для фіксації та захисту набору периферії. Тут є місце для всіх компонентів клавиатуррного набору, а також підготовлені гнізда для гарнітури і мышинной оснастки.

    50cal посадочные места под клавиатуру и держатель провода

    Всі компоненти надійно фіксуються і захищені від лихої долі не тільки міцним корпусом, а ще й гумовими ущільнювачами. Так що озброївшись «п'ятдесятим калібром» можна сміливо вирушати в путешестивие. У такий захист вашгей клавіатурі не страшний ні дощ, ні пил, ні грязюка.

    Кейс надежно защищен резиновыми уплотнителями

    Асортимент модулів для Defiant не обмежується цією п'ятіркою. Для клавіатури також є окремий блок макро-клавіш, змінні кольорові стрижні для підсвічування клавіш, ергономічна підставка на всю довжину клавіатури, силіконова захисна плівка і інші удосконалення, асортимент яких виробник обіцяє постійно розширювати і поповнювати.

    Набор модулей в кейсе

    Можливості

    Виконавши велику роботу щодо забезпечення максимальної ергономічності і гнучкості конструкції EpicGear Defiant, розробники подбали і про програмну подлержке маніпулятора. Для клавіатури розроблений досить потужний конфігуратор, який дозволяє зв'язати разом дискретні компоненти модульної системи та забезпечити їх налаштування.

    Defiant GUI

    В нашій конфігурації особливо пов'язувати нічого (мультимедійні клавіші більше зав'язані на системний софт). А з клавіатурних налаштувань доступні як базові параметри (такі як частота опитування USB, відображення на екрані режимів роботи клавіатури, автовизначення AFK — що ви відійшли від клавіатури), так і просунута, буквально поклавишная, підстроювання. До кнопок можна прив'язувати мультимедійні функції, макроси, запуск програм або просто їх відключати. Так, якщо деякі клавіатури можуть в ігровому режимі відключати кнопку «win», то в EpicGear Defiant можна відключати будь-які заважають вам кнопки. Приміром, зробити навколо WASD «острівець безпеки», або познущатися над домашніми, зробивши половину клавіш неактивними.

    Так в клавиатуре меняется цвет подсветки

    У підсвічування регулюється тільки інтенсивність (клавішами на клавіатурі) і включається ефект «кола на воді» (включається в конфігураторі). У базовій версії підсвічування біла, але купивши набір кольорових пластикових вставок-розсіювачів, можна розфарбувати EpicGear Defiant за своїм бажанням. Написати свій нікнейм, або зобразити іконку команди — все у ваших руках. Звичайно такий варіант зміни підсвічування не так зручний як програмна регулювання. Але, в той же час, це хороший варіант для того, щоб позначити свою клавіатуру і не сплутати її з чужою на якому-небудь кіберспортивному заході.

    Підсумки

    Враження від EpicGear Defiant неоднозначні. З одного боку, це добре продуманий продукт з великою кількістю опцій персоналізації і поліпшення ергономіки. З іншого боку, гучний базовий набір кнопок просто вбиває наповал. Колір підсвічування начебто і регулюється (у безлічі клавіатур його змінити в принципі не можливо), і ручного підбору кольору навіть є свої плюси. Але після програмованих «цветомузыкальных» клавіатур таке рішення здається надмірно складним. Власне сама модульність цієї клавіатури орієнтована на людей яким подобається займатися ручною підстроюванням під себе. Відчувається, що в команді розробників Defiant засіла парочка досвідчених модерів, які просувають таку концепцію в життя.

    Плюси

    Звична базова ергономіка без зайвих фірмових погіршень

    Дійсно зручні і практичні модулі

    Можливість заміни клавіш (як для підстроювання, так і при поломці)

    Наявність української розкладки

    Мінуси

    Базовий набір перемикачів занадто гучний.

    Для активних модулів системи потрібні додаткові роз'єми USB на комп'ютері (частково вирішується полключением через "бампер")

    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    close