preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    Огляд маршрутизатора ASUS RT-AC58U

    news_title

    calendar 21.06.2018

    Мережеві пристрої – той тип гаджетів, які зазвичай виявляються «за кадром», щодня виконуючи рутинну частину роботи по передачі байтів інформації. Але це зовсім не означає, що їм не варто приділяти увагу – до вибору варто поставитися настільки ж уважно, як якщо б ви купували ноутбук або смартфон. І так само, як в інших категоріях, тут є моделі, претендують на звання безперечних лідерів. Це гігабітні моделі з безліччю антен, потужними передавачами і додатковими функціями. Такі, як сьогоднішній гість блогуFunduk.ua- маршрутизатор ASUS RT-AC58U.

    Зовнішній вигляд

    IMGP4530.jpg

    Компанія Asus – один з тих виробників, хто намагається робити мережеве обладнання не тільки функціональним, але і привабливим зовні. При цьому на зайву оригінальність ASUS RT-AC58U не претендує. Як і у випадку з іншими маршрутизаторами, використовується «діамантовий» дизайн, з рельєфним малюнком, але на відміну від моделей минулих поколінь панелі виконані не з глянсового, а повністю матового пластика.

    Таке просте рішення зробило роутер ще і практичним – на ньому не помітні дрібні забруднення, пил і подряпини.

    IMGP4536.jpg

    Єдина відмінність ASUS RT-AC58U від багатьох іншихроутерівполягає в розташуванні антен. Вони не зібрані на задній панелі, а розподілені по задній і бокових. Таким чином власник девайса отримує можливість кращої підстроювання положення антен, тобто – гранично простого збільшення площі покриття сигналу.

    А ось з роз'ємами експериментувати виробник не став. Практично всі вони розташовані єдиним поруч на задній панелі: гніздо живлення, чотири вихідних гігабітний порту LAN, входить гігабітний роз'єм WAN, а також дві кнопки швидкого налаштування WPS, виключення роутера і сильно втоплена в корпус – для перезавантаження.

    IMGP4532.jpg

    Єдине виключення – роз'єм USB. Він розташований на передній панелі. Місце не дуже звичне, але в цьому є величезний плюс – підключати до роутери флешки набагато простіше, навіть якщо він висить на стіні або стоїть до неї впритул. Порт відповідає стандарту USB 3.0, так що до його плюсів відноситься ще і висока швидкість передачі даних.

    Статусні індикатори знаходяться в передній частині верхньої панелі, вони в міру яскраві – легко читаються, але в той же час не б'ють по очах. Простіше кажучи, з такимроутеромзапросто можна жити в одній кімнаті, і він не буде вас дратувати постійним підморгуванням.

    IMGP4538.jpg

    До плюсів ASUS RT-AC58U відносяться і високі ніжки на нижній панелі. Вони забезпечують можливість кращого повітрообміну, щоб пристрій не перегрівалося навіть в самий жаркий день і під високим завантаженням. До речі, справляються зі своїми завданнями вони (і система воздуховодних решіток) досить добре.

    Ніжки доповнені гумовими накладками, так що пристрій не ковзає по столу і не дряпає його.

    Крім ніжок, на нижній панелі також розташовані отвори для настінної установки. Кріплення, звичайно ж, в комплект не входить, зате в ньому є все дійсно необхідне – мережевий кабель, блок живлення і пакет документації.

    Можливості

    ASUS RT-AC58U відповідає класу AC1300, що означає використання в ньому гігабітних портів і можливість створення двох бездротових мереж - зі швидкістю підключення до 300 Мбіт/с (2,4 ГГц і 867 Мбіт/с (5 ГГц), а також отримання додаткових 100 Мбіт/с за рахунок технології TurboQAM. На жаль, але ця функція доступна тільки для частини сучасних пристроїв, тому з багатьма девайсами роутер працює на швидкості 1,2 Гб/с.

    Для додаткового підвищення ефективності і швидкості передачі даних, в ASUS RT-AC58U застосована технологія MU-MIMO (2×2:2).

    Високої швидкості пристрою в цілому сприяє і використання в ньому потужне «залізо» - процесор Qualcomm IPQ4018 (717 МГц), 128 Мб оперативної пам'яті. Ще 128 МБ пам'яті, але вже постійної, відведене для зберігання необхідних даних.

    На практиці, маршрутизатор в дротове підключення тримає чесні 940-950 Мбіт/с, в режимі бездротової мережі з більшістю девайсів можна розраховувати 150-160 Мбіт/с в мережі 2,4 ГГц і близько 480 Мбіт/с для 5 ГГц (WAN-WLAN). Гаджети, які підтримують TurboQAM дозволяють отримувати 250 Мбіт/с (2,4 ГГц) і 550-560 Мбіт/с в режимі 5 ГГц. Простіше кажучи, пристрій працює дійсно швидко, і ви можете розраховувати саме на ті характеристики, які вказав виробник.

    news
    news
    news
    news
    news
    news
    prev next
    news
    news
    news
    news
    news
    news

    Кілька слів варто сказати і про налаштуванняроутера. Для неї доступно два варіанти: класичний через веб-інтерфейс або за допомогою програми на смартфоні. У будь-якому випадку ви отримуєте простий і зручний спосіб, з яким впорається будь-який користувач.

    Крім того, в додатках можна отримати доступ до розширених налаштувань пристрою – зокрема, до управління мережевим трафіком SmartQoS, систему батьківського контролю, UPnP і багато чому іншому. В цілому, тут є повний набір функцій, необхідних сучасному роутера, так що недоліку в можливостях ви точно відчувати не будете.

    Підсумки

    ASUS RT-AC58U – відмінний вибір для вимогливого користувача, який вибираємережний пристрійза трьома критеріями – зручності використання, мережевий продуктивності та дизайну. У цій моделі фактично немає недоліків, зате є безліч переваг і цілком адекватна для їх достатку вартість. Загалом, ASUS RT-AC58U – це самий що ні на є міцний горішок, гідний покупки.

    Плюси

    • Практичний і привабливий дизайн

    • Висока реальна швидкість передачі даних

    • Підтримка MU-MIMO і TurboQAM

    Мінуси

    • Немає

    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    close