preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    Огляд ігрового ноутбука Lenovo Legion Y740-15IRhg

    news_title

    calendar 13.03.2020

    Ігрові ноутбуки - пристрої, вартість яких запросто може бути від 30 до 100 тисяч гривень, а іноді і того більше. І часто зрозуміти, що саме за звір перед тобою не просто. Ось, наприклад, як у випадку з сьогоднішнім гостем - досить простим зовні, але зовсім непростим насправді Lenovo Legion Y740-15IRhg. Хочете дізнатися, в чому саме секрет цього лептопа? Тоді швидше читайте наш новий огляд.

    Зміст


    Зовнішній вигляд

    IMGP4233.jpg

    Традиційно, почнемо зі знайомства з дизайном пристрою. Lenovo Legion Y740-15IRhg поставляється у великій коробці, яка цілком підійшла б 17-дюймовому ноутбуку. Але це звичайна «пятнашка», і всередині немає навіть великої кількості аксесуарів - тільки зарядний пристрій. Все інше місце зайнято ущільнювачем. Це виглядає трохи дивно, зате ви точно можете бути впевнені в тому, що з вашим ноутбуком нічого не сталося при транспортуванні.

    IMGP4235.jpg

    Сам Lenovo Legion Y740-15IRhg виглядає дуже компактним - особливо, в порівнянні з його коробкою. Це дуже тонкий ноутбук - явно з моделей, розроблених для любителів подорожувати з лептопом в сумці. Вага, до речі, теж не підкачала - всього 2,2 кг, що для ігрового ноутбука дуже скромно.

    IMGP4251.jpg

    Ще одна його відмінна риса - гранична лаконічність. У вимкненому стані Lenovo Y740-15IRhg ігровий ноутбук видають тільки оригінальні решітки охолодження на нижній панелі і логотип Legion на кришці, з характерною Y. У неї, до речі, вписана зона підсвічування, тому увімкнений ноутбук виглядає трохи більш яскраво.

    IMGP4250.jpg

    Підсвічування є і в клавіатурі, причому як і належить ігровому девайсу, вона світиться всіма відтінками RGB спектра, завдяки тому включений Lenovo Legion Y740 на ігровий ноутбук цілком собі схожий.

    Незважаючи на малу товщину і вагу, корпус ноутбука вийшов міцним. Його панелі в більшості виконані з металу, шарнір також металевий, скрипів і просідань немає, так само як немає і жодної претензії до якості збірки. Загалом, якщо раніше ви брали монструозні громіздкі ноутбуки тільки через свій агресивний стиль гри, це можна переставати робити. Такі компактні моделі, як наш сьогоднішній гість, уже здатні витримати всі випробування, що випадають на роль геймерского комп'ютера.

    IMGP4240.jpg

    Раз вже ми згадали шарнір, скажімо про ще одну його особливості - він здатний розкриватися на 180 градусів. При цьому екран у Lenovo Legion Y740-15IRhg не сенсорний, тому така можливість виглядає злегка дивно. Але, як мінімум, вона дає можливість розкрити екран так, як вам це зручно, а шарнір відмінно фіксується в будь-якому положенні.

    IMGP4241.jpg

    У числі не зовсім звичних для ігрових ноутбуків моментів відзначимо і гранично тонкі рамки навколо екрану - з боків і зверху. Знизу ж місця залишено більш ніж достатньо, тож екран виходить піднесеним щодо звичного рівня. Скажемо одразу, що грати так виявилося навіть зручніше. А місце під дисплеєм виробник використовував для камери, щоб можна було використовувати відеочати без додаткового обладнання. Але варто пам'ятати, що вебкамера тут звичайнісінька, без наворотів, тому для стрімів вона точно не підходить.

    IMGP4244.jpg

    У числі оригінальна деталей Lenovo Legion Y740-15IRhg виявилася і його клавіатура. Перша і найочевидніша її відмінна риса - додатковий блок клавіш зліва. Ці кнопки використовуються для фірмової утиліти налаштування, старту відео, що відбувається в грі, управління підсвічуванням клавіатури. Також тут є дві клавіші, які можна використовувати для будь-яких необхідних вам функцій або макросів.

    Сама наявність цього блоку - плюшка, яка спрощує доступ до багатьох функцій. Але в той самий час він здатний сильно ускладнювати вам життя до тих пір, поки ви звикнете до його присутності тут. Пальці весь час норовлять опинитися не на тих кнопках, і через це втрачаєш дорогоцінний час в грі. А якщо замість звичного Esc натискаєш Lenovo Vantage, то просто вилітаєш з гри на вікно утиліти. Загалом, перші дні з Lenovo Legion Y740 - не найприємніший час, і радує тільки те, що до цього можна адаптуватися.

    Друга особливість практично не помітна при побіжному знайомстві з девайсом. І полягає вона в тому, що в ноутбуці встановлена ​​клавіатура від Corsair. Це говорить про те, що перед нами - дійсно якісні і довговічні кнопки, розраховані на геймерів. Хід, реакція спрацьовування не підкачали, це відмінна мембранка без недоліків.

    lenovo-yoga-y740-15irgh-46-696x503.jpg

    До того ж, її можна програмувати, включаючи діоди, призначення кнопок і макроси - за допомогою утиліти Corsair iCUE. Все просто і дуже зручно для користувача. Також можна моніторити стан процесора, відео карти й батареї. Загалом, гратися тут можна дійсно довго, особливо - якщо ви любите налаштувати колір кожної кнопки окремо, задавати ефекти тощо.

    Ще один невеликий плюс клавіатури - кнопка живлення, винесена окремо. Її ви точно не натиснете випадково, як це буває у випадку з деякими іншими ігровими ноутбуками.

    IMGP4243.jpg

    У тачпада таких яскравих особливостей немає, їх у нього взагалі фактично немає. Це звичайна сенсорна панель з двома окремими кнопками і навіть без сканера відбитку пальців. Працює добре, але очікувати чогось більшого, ніж від простого тачпада від нього не варто.

    lenovo-yoga-y740-15irgh-17-768x498.jpg

    Ще одна цікава деталь - екран. Ось з ним все точно не просто, в хорошому сенсі слова. Це панель на 15,6 дюймів, з роздільною здатністю Full HD і матовим покриттям, заснована на IPS-матриці з частотою 144 Гц і підтримкою HDR і Nvidia G-Sync. Загалом, відмінне збалансоване рішення для геймера, адже ставити роздільну здатність вище ви навряд чи будете - щоб не втратити в продуктивності.

    До речі, тут ще й відмінний запас яскравості і контрастності, тому грати можна навіть при в міру яскравому освітленні або на вулиці. Та й рівномірність підсвічування не підвела, тому занадто світлих або темних частин, в яких не видно противника, у вас точно не буде.

    Ще один момент, на який варто звернути увагу - екран відкалібрований на дуже гідному рівні, гамма приємна оку, природна і жива. Але якщо вам захочеться її трохи змінити - без проблем, у фірмовій Lenovo Vantage є безліч варіантів установок.

    IMGP4238.jpg

    Ну, а тепер переходимо до бічних панелей. І розуміємо, що тут все дуже дивно. Виробник використав велику їх частину під динаміки і решітки охолодження. Для портів знайшлося зовсім небагато місця: справа - для одного USB, зліва - Type-C і навушників.

    IMGP4239.jpg

    Але не варто лякатися. Це далеко не весь набір, просто всі інші роз'єми приховані на задній панелі. Це Kensington Lock, роз'єм для зарядки, пара USB 3.1 (Gen 2), Ethernet, HDMI і mini-DisplayPort. Загалом, не вистачає хіба що кардридера. Ну, а з боків від усього цього набору розташована ще парочка решіток.

    IMGP4253.jpg

    Але найбільша решітка все ж прихована на нижній панелі, а для кращого повітрообміну виробник ще й оснастив Lenovo Legion Y740-15IRhg високими ніжками. Загалом, з перегрівом у цього ноутбука проблем точно немає і бути не може. Ось тільки при кожному підвищенні навантаження вище середнього, він сильно шумить. Настільки, що грати краще в навушниках.

    IMGP4254.jpg

    При цьому з динаміками у Lenovo Legion Y740-15IRhg все добре, і можна запросто використовувати для гри їх. Вони гучні, цілком вдало розташовані і доповнені технологією Dolby Atmos for Gaming. Звучання виходить насиченим, яскравим, динамічним і об'ємним. По ньому цілком можна орієнтуватися в ігровому світі, і це більш ніж добре в порівнянні з багатьма іншими ігровими лептопами. Тож якщо грати в гарнітурі вам не зручно, а шум від системи охолодження не бентежить - вам не доведеться докуповувати ніякі зовнішні системи.

    Можливості

    Ну, а тепер найцікавіше. При всій своїй компактності і зовнішньої лаконічності Lenovo Legion Y740-15IRhg виявився справжнім звіром всередині. В його основі використаний процесор процесор Intel Core i7-9750H з інтегрованою Intel UHD Graphics 630, 32 ГБ оперативної пам'яті (в нашій тестовій версії) і дискретна відеокарта nVidia GeForce RTX 2070 MaxQ (8 ГБ, GDDR6), яка відмінно підходить для ігр і вважається однією з кращих в ноутбучним класі. Для зберігання даних використовується терабайтовий SSD накопичувач, тож проблем зі швидкістю доступу до ігрових даними у вас також не буде.

    Результати в іграх і тестуванні ноутбук показує просто відмінно, причому навіть з топовими сучасними іграми на високих настройках. Викручуйте, що хочете на максимум, і Lenovo Legion Y740-15IRhg з цим впорається. Троттлінга або втрати fps ми не помітили, так що ви запросто зможете насолоджуватися іграми на 144 Гц і з повним зануренням в їх світи.

    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    prev next
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news
    news

    А ось з чим все далеко не так райдужно, так це з автономністю. Але очікувати живучості в цьому плані від ігрового ноутбука, на наш погляд, поки що все ще дивно. У режимі звичайного робочого комп'ютера Lenovo Legion Y740 здатний протриматися години три. В ігровому ж - не більше години. Тобто результати цілком типові для цього класу пристроїв, і ні до плюсів, ні до мінусів ми їх віднести не можемо.

    Підсумки

    Lenovo Legion Y740-15IRhg - відмінний ігровий ноутбук для вимогливого користувача, який нехай і коштує недешево, але зате готовий надати вам максимум для гри. У ньому не обійшлося без спірних моментів, але їх дійсно мало і до них можна звикнути, так що вважати їх об'єктивними мінусами ми просто не можемо. І як підсумок, рекомендуємо цю модель до покупки всім, хто шукає продуктивний і компактний ігровий лептоп.

    Плюси

    • Дійсно потужна конфігурація усередині

    • відмінний екран

    • Якісне звучання динаміків

    • Компактний і легкий металевий корпус

    • Гнучкі настройки для всіх параметрів

    Мінуси

    • Розташування додаткових кнопок

    • Сильний шум при навантаженні

    4 5.jpg

    Медаль.jpg

    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    close