preload

098 390-75-90

098 390-75-90
Графік роботи:
Контакт-центр: Пн-Вс 09:00-21:00
Магазин: Пн-Вс 10:00-21:00
Каталог
  • Геймінг і кіберспорт
  • Поп-культура
  • Товари для дітей
  • Франшизи
  • Блог
  • Акції
  • Уцінка
  • Геймінг
  • Fan store
  • Товари для дітей
  • Новинки
  • Знижки
  • 0 0

    Огляд ігровий клавіатури ROG Strix Scope RX

    news_title

    calendar 18.01.2021

    Наш новий огляд - спеціально для тих, хто шукає собі нову клавіатуру і хоче отримати щось більш-менш оригінальне, але при цьому точно якісне і дійсно гідне. Йтиметься про нову модифікацію ігрової клавіатури ROG Strix Scope, з оригінальними оптико-механічними перемикачами ROG RX Red замість традиційної механіки. На що вона здатна, крутіше чи Scope RX, ніж звичайна Strix Scope, і чи варто брати саме цю модель - розповімо прямо зараз.

    Зміст

    Зовнішній вигляд

    IMGP1516.jpg

    ROG Strix Scope RX поставляється в звичній коробці, в якій є тільки сама клавіатура і її рідна документація, а ось в самому девайсі є дещо незвичайне. Мова про кабель. Дріт тут незвично важкий, товстий, з двома роздільними коннекторами. Один з них використовується для звичайного з'єднання, другий - для проброса відповідного порту.

    news
    news
    prev next

    Вся справа в тому, що в ROG Strix Scope RX є ще одна, менш помітна особливість: вхідний порт USB на її задній панелі, сюди зручно підключити мишку, навушники (якщо вони у вас з usb-штекером) або просто – флешевий накопичувач. Відповідно, якщо вам цей порт не потрібен і шкода роз'єму на самому комп'ютері, ви можете просто не підключати другий кабель, основна функціональність клавіатури від цього анітрохи не постраждає.

    Товстий дріт можна було б віднести до мінусів в разі мишки, але для клавіатури ця особливість зовсім не критична. По-перше, від нього не вимагається гнучкість, по-друге, виробник врахував всі важливі моменти - починаючи від невисокої жорсткості і закінчуючи посиленням в місцях поділу, кріплення і на штекерах.

    У самій клавіатурі незвичайного набагато менше. По суті, вона дуже схожа на звичайну ROG Strix Scope, і точно так само виглядає гранично мінімалістичною в вимкненому стані. Що впадає в очі з важливих факторів, так це мінімальна площа самого пристрою: вся поверхня ROG Strix Scope RX відведена під кнопки, окантовки фактично немає. Передня грань максимально скошена і зроблена короткою, щоб було зручно грати навіть без підставки (хоча ніщо не заважає вам придбати її окремо і використовувати в парі з девайсом).

    IMGP1518.jpg

    Нижню панель виробник зробив рифленою, з відчутним візерунком і, що ще важливіше - з якісними гумовими ніжками, що зводять ковзання на «ні». До речі, ніжок тут шість, а не чотири - дві додаткові розташовані по середині ззаду і спереду, щоб краще утримувати клавіатуру на місці і не дозволяти їй просідати навіть при агресивному стилі гри.

    Крім того, у ROG Strix Scope RX є відкидні ніжки, з таким само гумовим покриттям на підставі. Положення у ніжок тільки одне, але воно цілком комфотне для використання.

    IMGP1525.jpg

    У включеному стані клавіатура виглядає, звичайно ж, набагато крутіше і яскравіше - відразу зрозуміло, що перед нами саме геймерський пристрій. Ну, а досвідчені геймери ще й можуть розпізнати в ній явного представника сімейства Strix Scope.

    ASUS_ROG_Strix_Scope_RX-10.jpg

    Як і у більшості ігрових клавіатур, в ROG Strix Scope RX є можливість вибору з безлічі режимів і повний спектр RGB для вибору кольору, також тут можна налаштувати колір і режим для кожної кнопки окремо, щоб зробити підсвічування не тільки красивим, але і максимально функціональним. Ну і, звичайно ж, фірмова фішка - можна синхронізувати підсвічування клавіатури з іншими девайсами і платами в вашому комп'ютері.

    IMGP1526.jpg

    Але навіть це ще не все. Найголовніше у випадку з ROG Strix Scope RX полягає в тому, що у неї однаково добре світяться позначення латиниці і кирилиці. Щоб домогтися цього, виробник використовував незвичайне розташування позначень - по центру кожної кнопки. І незважаючи на те, що кирилиця виглядає істотно меншою від латиниці, зчитується вона нітрохи не гірше. Єдиний нюанс, який хочемо відзначити – в моделі, що потрапила до нас на тестування, були тільки російські букви, чи будуть у продажній версії ROG Strix Scope RX українські нанесення - подивимося згодом.

    Крім того, у ROG Strix Scope RX є ще кілька цікавих особливостей. Наприклад, збільшений в два рази лівий Ctrl, додаткові геймерські нанесення на фронтальній боковині деяких кнопок, інвертоване призначення у ряду функціональних/мультимедійних клавіш, а також клавіша «стелс», яка моментально згортає всі додатки і відключає звук.

    sp3-2.jpg

    Самі кнопки (їх ковпачки, якщо точніше) також гідні уваги - у них дуже вдала увігнута форма, а самі вони зроблені нехай і з простого, але якісного і приємного на дотик абс-пластика. Загалом, грається на таких дійсно відмінно.

    02_bg_1.jpg

    До збірки клавіатури у нас також немає жодної претензії, і це ще не все. У ROG Strix Scope RX також є металева основа, яка робить клавіатуру максимально міцною і стійкою. А якщо цього мало, то є ще й система захисту захист IP56, щоб ви могли спокійно пити свій чай або каву під час гри і не переживати, що з девайсом щось трапиться.

    Можливості

    IMGP1519.jpg

    Знімаються ковпачки гранично просто (тож відсутність спеціального інструменту не стане для вас проблемою), а під ними ховається ще одна фішка клавіатури: перемикачі ROG RX. Чим вони такі цікаві? Це перші перемикачі в світі з порожнистим квадратним стрижнем і вбудованими в нього світлодіодами RG, з лінійним, м'яким і в той самий час швидким ходом. Перемикачі вимагають мінімального зусилля в 40 г для початку руху кейкапа і максимального в 55 м. Загальний хід становить 4 мм, а до точки спрацьовування - 1.5 мм. Ресурс на відпрацювання досягає 100 млн натискань, а в якості додаткових плюсів виступають відмінна стабілізація руху і максимальна чуйність при натисканні.

    sp4-1.jpg

    Причому за підсумками тестування можемо сказати, що все, що з цього можна перевірити на практиці за пару тижнів тестування - дійсно правда. Клавіші реагують швидко, чітко, натискання на кут кейкапа повністю ідентично натисканню по його центру, а завдяки м'якості і неглибокому ходу пальці по ROG Strix Scope RX літають фактично з тією ж легкістю, що по мембранці. Тобто якщо до сих пір від покупки механіки вас зупиняла повільність і вдумливість, необхідність зміни патерну руху пальців, то з ROG Strix Scope RX у вас такої проблеми не буде. Набирати тексти або вводити ігрові команди можна, ледве торкаючись до кнопок, і при цьому не хвилюватися про те, що пристрій не передасть команду. Це просто неймовірно круто, і тільки заради цього ROG Strix Scope RX вже можна рекомендувати до покупки.

    Але крім цього у неї є ще й вагомий плюс в якості гнучкості налаштувань. Для цього використовується вже звична всім власникам геймерських девайсів ASUS утиліта Armoury Crate, в якій ви можете запрограмувати кнопки, створити макроси і профілі, налаштувати все ефекти підсвічування. Причому профілі ви можете зберігати не тільки на комп'ютері, але і в самій клавіатурі - в ній є 6 осередків для ваших ключових установок.

    В якості додаткової фішки в ROG Strix Scope RX блокування деяких системних клавіш і запис макросів теж доступні без програмного забезпечення, без ПО можна і управляти підсвічуванням - використовуючи деякі клавіші в поєднанні з клавішею Fn. Загалом, і тут все просто і максимально зручно для користувача.

    Підсумки

    Що ще можна сказати про ROG  Strix Scope RX? Вона коштує близько 4-4,5 тисяч гривень, тобто на рівні з іншими клавіатурами середнього класу і цілком гуманно по мірках якісних геймерських девайсів. І при цьому у неї є кілька вагомих плюсів, і немає жодного мінуса. Загалом, це дійсно той випадок, коли «треба брати» без будь-яких застережень.

    Плюси

    • Компактний стильний дизайн

    • М'які і швидкі оптико-механічні перемикачі

    • Мінімальна глибина спрацювання

    • Повноцінне виставлення налаштувань

    • Пам'ять на 6 профілів в самій клавіатурі

    • Відмінно реалізоване підсвічування

    • Міцна конструкція з металевою пластиною в основі

    • Додатковий порт USB для периферії

    Мінуси

    • Немає

    Коментарі

    Всього : 0 кометарів

    Схожі огляди

    Товари беруть участь в огляді

    close